Lubię Ziaję. Z kremu jestem zadowolona, a nawet muszę przyznać, że krem przerósł moje oczekiwania. Doskonale nawilża i odżywia moją skórę. Nadaje się pod makijaż, szybko się wchłania. Mam skórę suchą i dojrzałą. Wszystkim Paniom polecam zwłaszcza, że cena jest bardzo korzystna.