Zaskoczyła mnie pozytywnie duża ilość kremu w dużym opakowaniu (w przeciwieństwie do kremów w dużych opakowaniach do połowy zapełnionych). Bardzo fajnie nawilża. Jedynym minusem, jak dla mnie, jest słaby zapach. Jestem fanką intensywnych zapachów owocowych i spodziewałam się mocniejszego aromatu owoców.