Od dawna używam różnych produktów ZIAJA, które uważam za bardzo właściwie, skuteczne dla mnie. Krem jest niezwykle lekki, o bardzo przyjemnym zapachu. Kremy nawilżające towarzyszą mi codziennie, dlatego staram się stosować różne, z różnymi dodatkami. Mój ostatni zakup oceniam wysoko, skóra wchłania go błyskawicznie, pozostawiając piękny, owocowy zapach, który, jak sądzę, lubią prawie wszyscy. Efekt nawilżenia osiąga się bardzo szybko, czyli spełnia bez zastrzeżeń swoje zadanie. A cena, wiadomo, jak wszystkie produkty firmy Ziaja, bardzo przystępna, korzystna. Bardzo polecam!!!