Już od dłuższego czasu stosuję go na noc i naprawdę mam mniej wyprysków i zaskórników. Przy nakładaniu skóra trochę piecze (tak działają kwasy owocowe), ale nie jest to nieprzyjemne i szybko ustaje. Krem na pewno sprawdzi się przy mieszanej lub tłustej cerze. Właścicielki cery odwodnionej powinny jednak uważać, bo może ją za mocno złuszczać. Na pewno nie polecam go wrażliwcom.