Serum polecam do pielęgnacji płytki paznokcia po oczyszczeniu w gabinecie podologicznym. Ma składniki które uelastycznią płytkę i pozwolą jej lepiej przyczepić się do łożyska. Do tego łatwo się go aplikuje co zdecydowanie jest ważne dla klienta.