Zapach kremu jest bardzo ładny, porównałabym go do zapachu migdałów. Na początku jest dość intensywny, niestety szybko całkowicie znika. Konsystencja kremu jest lekka, aplikacja łatwa i przyjemna, a wydajność duża. Krem nie pozostawia na skórze żadnej nieprzyjemnej warstwy, nadaje się pod makijaż. Jest delikatny, nie podrażnia i nie uczula. Krem dobrze nawilża. Radzi sobie z redukcją zmarszczek zarówno tych płytkich jak i tych głębokich. Przy regularnym stosowaniu skóra twarzy staje się ujędrniona i gładka.