Krem jest łatwo dostępny. Ma całkiem niezły skład (główne składniki to woda i gliceryna, 9 miejsce masło kakaowe, 10 miejsce panthenol, 11 olej z pestek moreli, zero sylikonów i parabenów). Dość długo się wchłania, dlatego stosuję go raczej na noc (w zimie używałam pod rękawiczki). Dobrze nawilża, zostawia jednak delikatny film na dłoniach. Moim zdaniem ma okropny zapach - bardzo chemiczny i nienaturalny (w drogerii bardzo mi się spodobał, podczas używania jest irytujący i marzę, żeby już ten krem zużyć do końca i nie kupować więcej).