galinkag
Eyeliner dostałam w prezencie i uważam, że jest to świetny kosmetyk. Ogólnie polecam, ponieważ przy odrobinie wprawy można nim wykonać rewelacyjny makijaż!
- niesamowicie trwały; wytrzymuje cały dzień bez rozmazywania się; jest odporny na zmienne warunki pogodowe - śnieg, deszcz itd;
- produkt dobrej jakość; bardzo ładnie prezentuje się na powiece; ma głęboki czarny odcień;
- rzęsy i powieka wyglądają przy nim naturalnie;
- praktyczny, wygodny w użyciu; atrakcyjne i użyteczne opakowanie;
- zasycha zbyt szybko;
- używanie go wymaga precyzji i jest czasochłonne;