Recenzje kosmetyków

Małgośka
Nic specjanego
2026-05-08

Krem jak krem , żadne dobre odczucia. Tak jak każdy przeciętny krem

  • cena za wysoka

Marysieńka
Marzę o tym aby wróciły
2025-12-24

Uwielbiam ten zapach,, niestety w PL nie jest dostępny..zapach miłości, pożądania, poprostu najpiękniejszy zapach...

  • Piękny długo trzymający się zapach
  • Że nie jest dostępny w PL

Elżbieta
Dobra kredka
2025-12-09

Byłam zadowolona z użytku Przyjemnie się używało i łatwo rysowało

  • Ładny kolor
  • Nie można jej naostrzyć i wysunąć rysika ???

EITOA
Bardzo dobry
2025-11-25

Lubię polskie produkty. Ten szampon od 20 lat jest produkowany


Jagoda
Bardzo dobry szampon . Od lat u żyłam ten firmy mega szampon i ładnie pachnie .Włosy są naprawdę lśniące .
2025-11-20

Polecam szampon . Mega opakowanie łatwe w użyciu .

  • Ładnie pachnie szampon .
  • Nie ma

Polka
Super produkt
2025-09-17

Jestem bardzo zadowolona z zakupu tego produktu. Bardzo dobry inhalator.

  • Łartwy w obsłudze

Olga
Idealne na modzele i odciski
2025-09-07

Polecam moim klientom produkty na zrogowacenia do stosowania w domu – skutecznie nawilżają, zmiękczają i poprawiają elastyczność skóry. Często wykorzystuje je też w pracy w gabinecie. Regularnie używane wspierają profilaktykę i pomagają utrzymać stopy w dobrej kondycji na co dzień i zmniejszyć odczuwanie modzeli przy intensywnym chodzeniu.

  • -Lekka formuła
  • -Dobry skład
  • -Szybkie efekty stosowania
  • -Produkt w dużym opakowaniu
  • -Niskie stężenie miodu manuka

Olga
Idealny do domowej pielęgnacji modzeli
2025-09-07

Po pierwszym użyciu klienci zgłaszali widocznie bardziej nawilżoną, zmiękczoną i elastyczną skórę stóp. Jako podolog wykorzystuje go w gabinecie po zabiegu jak i polecam do domowej pielęgnacji.

  • - Lekka formuła
  • - Dobry i wartościowy skład
  • - Przystępna cena
  • - Niska dostępność w drogeriach

Olga
Idealne wykończenie zabiegu
2025-09-07

Produky doskonale nawilża i przy tym nie natłuszcza nadmiernie skóry po zabiegu. Stosuje go po opracowaniu podeszwy stóp jako podolog. Z pewnością mogę go polecić koleżankom i kolegom z branży!

  • - Lekki i nietłusty
  • - Wysoka wydajność
  • - Przystępna cena
  • - Tylko dla profesjonalnych gabinetów

olga_podologia
Dobry do stosowania w domu
2025-09-07

Serum polecam do pielęgnacji płytki paznokcia po oczyszczeniu w gabinecie podologicznym. Ma składniki które uelastycznią płytkę i pozwolą jej lepiej przyczepić się do łożyska. Do tego łatwo się go aplikuje co zdecydowanie jest ważne dla klienta.

  • -wydajny i skuteczny
  • -duże opakowanie
  • -łatwość aplikacji
  • -niedostępny w drogeriach

olga_podologia
Doskonały do wykończenia zabiegu
2025-09-07

Produkt o lekkie konsystencji do zastawania po zabiegu gdy nie chcemy uzyskać intensywnego nawilżenia, a jest ono niezbędne. Dobry do zakończenia podstawowego zabiegu pedicure lub podeszwy stopy bez większych zrogowaceń. Napewno polecę go innym podologom!

  • -wydajny i skuteczny
  • -lekka i przyjemna formuła
  • -łatwość stosowania
  • -składniki wpierające regenerację po zabiegu
  • -tylko dla profesjonalnych gabinetów

Antonina
Od lat używam tą odżywkę jestem bardzo zadowolona, wszystkim polecam. Obecnie nie wiem gdzie ja można kupić.
2025-08-24

Odżywka działa że włosy są lsniące, a końcówki przestają się rozdwajać

  • Faktycznie odżywia i regeneruje końcówki włosów.
  • Brak

Maryla
Używałam i zniknęły niegojące rany.
2025-05-15

Polecam na podniesienie odpornosci przy różnych przewlekłych chorobach.

  • Poprawia cere
  • Trzeba brać więcej niż 2 dziennie

Aga
Piękny zapach
2024-12-06

Piekny zapach , raczej dla kobiet niż dla mężczyzn. Kupowałam go wiele lat temu, niestety już od dawna nie ma go w sprzedaży

  • Duża pojemność
  • Brak w sprzedaży

Anna
Najlepszy krem do rąk jaki używałam
2024-09-27

Jak wyżej!! Super krem, lekki i super nawilżający. Nie mogłam się napatrzeć na moje dłonie. Polecam wszystkim o ile uda się go gdzieś kupić

  • Niedrogi, bardzo wydajny, delikatnie pachnie
  • Trudno dostępny

Mariola
Po czasie
2024-07-04

Teraz jakoś go nie widzę w sprzedaży, a był moment, że on był na prawdę znany i lubiany. Miał całkiem fajne działanie. Dawał mocne nawilżenie i nosiło sie go bezproblemowo. Nie był on na takim poziomie jaki prezentuje przykładowo frashe, ale na swoje czasy był na prawdę super.

  • nawilżenie
  • opakowanie

helenat
wspaniały produkt, skuteczny
2024-04-17

koncentrat do dziąseł Tołpy jest bardzo dobry na bóle dziąseł, szkoda że trudno go nabyc

  • bezkonkurencyjny
  • brak

miodek
bardzo go polubiłam
2024-04-10

było to na prawdę bardzo dobre serum do biustu. już jakiś czas temu go nie mogę znaleźć, ale jednak nadal mam go w pamięci, bo skóra mi się fajnie po nim ujędrniała. nawilżało i odżywiało całkiem porządnie. uważam, że frashe jednak w moim przypadku było super, ale jednak nivelazione było konkretnym kremem, który był wart uwagi.

  • dostępność
  • nawilżenie, odżywienie, konsystencja

Elżbieta
Ten produkt moich mażeń
2024-03-16

Zestaw do manicire GldenGold to produk dobrej jakosci

  • Jest wykonany zdobrej stali
  • Nie psiada

Milusia
Perła w śród perfum
2024-02-21

Nigdy nie zapomnę tego zapachu. Bardzo żałuję,że jest już nieosiągalny. Jedyny w swoim rodzaju. Kobieta ubrana w ten zapach czuła się wyjątkowo.

  • Cudowna zapach. Oruentalno-drzewny
  • Brak możliwości zakupu.

Renata Dz
Sweet memories
2023-11-20

Był to na prawdę bardzo dobry krem. teraz nie widzę go już na półkach by móc sobie go zakupić. Jeżeli chodzi o działanie bo bardzo ciekawie on nawilżał, odżywiał i napisał. Dodatkowym atutem jest zapach. Mi się on bardzo podobał. W tym momencie się ratuje frashe ale z chęcią bym sięgnęła dla przypomnienia sobie tego kremu.


Zośka
Cudo!
2023-11-20

Idealny na prezent. Wygląda bosko!!! Działa fajnie.

  • Ewidentnie wygląd!


Beata
Polecam.
2023-08-25

Maska cudna. Fajnie pachnie, przyjemnie się ją stosuje i fajnie działa na moje włosy. Włosy kochają tę papkę.

  • Gęstość, wsparcie dla włosów

Karolina
Polecam.
2023-08-24

Lekka mgiełka, transparentna. Fajnie działa na włosy. Jest wydajna. Lubię jej używać. Mam wrażenie, że robi naprawdę dobrą robotę. Pogrubia włosy, pomaga je rozczesać i ewidentnie działa na nie tak, że się nie niszczą!

  • działanie, i fakt, że nie zostawia filmu na włosach

Joa
Jest super
2023-08-20

Obecnie jestem bardzo rozżalona ze nigdzie nie mogę go dostać. Jest poprostu fantastyczny bardzo ładnie nawilża skórę i nadaje piękny kolorek

  • Łatwy w użyciu nadaje piękny kolor nawilża pięknie skórę
  • Nie znalazłam


Estera
Polecam!
2023-06-25

Fajnie zabezpiecza włosy przed czynnikami atmosferycznymi. Ma rolę takiej parasolki :) Dobrze nawilża i wspiera włosy!


Mariusz
KANION CLASSIC KREM PRZECIWPOTOWY DO STÓP 150 ML (zielony))
2023-06-12

Dawniej ten krem był opisany jeszcze jako bakteriostatyczny, ale dzisiaj nigdzie go nie można kupić.! Dawniej ten krem miał certyfikat biało-czerwoną flagę Teraz Polska, Gdzie to jest.?

  • Był bo kiedyś bakteriostatyczny, obecnie przeciwpotowy przeciwgrzybiczy
  • Nie da się go kupić nigdzie, nikt go nie wystawia na sprzedaż, jak jest zdjęcie to jest nieaktualne nie ma sprzedaży,

Gosia z południa
Żałuję
2022-11-05

Bardzo mi przykro , że nie można już go nigdzie dostać.Od lat szukam tego zapachu chociaż małej nutki.... piękny zapach towarzyszył mi tyle lat aż nagle skończyli go produkować.przykro mi bardzo!

  • Piękny orzeźwiający zapach z nutką pazura
  • Brak wad

acia 61
produkt wspanialy przypadl mi do gustu
2022-11-01

  • jest taki jak oczekiwalam
  • wedlug mnie to zadnych wad jest taki jak oczekiwa

ala
GLICEA KREM DO RĄK CYTRYNOWY 75 G
2022-07-14

GLICEA KREM DO RĄK CYTRYNOWY 75 G - najlepszy krem do rąk, wspaniale nawilża i wygładza skórą - NIESTETY OD DŁUŻSZEGO CZASU NIEDOSTĘPNY W SKLEPACH!!!!!

  • Wspaniale nawilża i wygładza skórą oraz przyjemnie, świeżo pachnie!!
  • Brak w sklepach

Urszula
Wspanialy produkt myven
2022-06-20

Pomocny na opuchniete nogi, bolące żylaki, bardzo skuteczny


Syla
Cudowny
2022-05-28

Działa cuda, zajady, początek opryszczki i krosta wszystko znika. Szkoda że już niedostępny w Polsce

  • Kolor który tuszuje niedoskonałości, szybkość działania
  • Dostępność

Paula
Labisan jest swietny na zajady
2022-04-13

Rewelacja- na zajady wystarczy zastosoowac dwa lub trzy razy. Kompletnie sie nie zgadzam, ze jest pielegnacja do ust, to chyba pomylka. On ma zastosowanie lecznicze. Na opryszczke nie stosowalam, ale na zajady swietny. Ratuje mnie zawsze!

  • Na zajady swietny
  • To nie jest pielegnacja do ust