Krem jak krem , żadne dobre odczucia. Tak jak każdy przeciętny krem
Uwielbiam ten zapach,, niestety w PL nie jest dostępny..zapach miłości, pożądania, poprostu najpiękniejszy zapach...
Byłam zadowolona z użytku Przyjemnie się używało i łatwo rysowało
Lubię polskie produkty. Ten szampon od 20 lat jest produkowany
Polecam szampon . Mega opakowanie łatwe w użyciu .
Jestem bardzo zadowolona z zakupu tego produktu. Bardzo dobry inhalator.
Polecam moim klientom produkty na zrogowacenia do stosowania w domu – skutecznie nawilżają, zmiękczają i poprawiają elastyczność skóry. Często wykorzystuje je też w pracy w gabinecie. Regularnie używane wspierają profilaktykę i pomagają utrzymać stopy w dobrej kondycji na co dzień i zmniejszyć odczuwanie modzeli przy intensywnym chodzeniu.
Po pierwszym użyciu klienci zgłaszali widocznie bardziej nawilżoną, zmiękczoną i elastyczną skórę stóp. Jako podolog wykorzystuje go w gabinecie po zabiegu jak i polecam do domowej pielęgnacji.
Produky doskonale nawilża i przy tym nie natłuszcza nadmiernie skóry po zabiegu. Stosuje go po opracowaniu podeszwy stóp jako podolog. Z pewnością mogę go polecić koleżankom i kolegom z branży!
Serum polecam do pielęgnacji płytki paznokcia po oczyszczeniu w gabinecie podologicznym. Ma składniki które uelastycznią płytkę i pozwolą jej lepiej przyczepić się do łożyska. Do tego łatwo się go aplikuje co zdecydowanie jest ważne dla klienta.
Produkt o lekkie konsystencji do zastawania po zabiegu gdy nie chcemy uzyskać intensywnego nawilżenia, a jest ono niezbędne. Dobry do zakończenia podstawowego zabiegu pedicure lub podeszwy stopy bez większych zrogowaceń. Napewno polecę go innym podologom!
Odżywka działa że włosy są lsniące, a końcówki przestają się rozdwajać
Polecam na podniesienie odpornosci przy różnych przewlekłych chorobach.
Piekny zapach , raczej dla kobiet niż dla mężczyzn. Kupowałam go wiele lat temu, niestety już od dawna nie ma go w sprzedaży
Jak wyżej!! Super krem, lekki i super nawilżający. Nie mogłam się napatrzeć na moje dłonie. Polecam wszystkim o ile uda się go gdzieś kupić
Teraz jakoś go nie widzę w sprzedaży, a był moment, że on był na prawdę znany i lubiany. Miał całkiem fajne działanie. Dawał mocne nawilżenie i nosiło sie go bezproblemowo. Nie był on na takim poziomie jaki prezentuje przykładowo frashe, ale na swoje czasy był na prawdę super.
koncentrat do dziąseł Tołpy jest bardzo dobry na bóle dziąseł, szkoda że trudno go nabyc
było to na prawdę bardzo dobre serum do biustu. już jakiś czas temu go nie mogę znaleźć, ale jednak nadal mam go w pamięci, bo skóra mi się fajnie po nim ujędrniała. nawilżało i odżywiało całkiem porządnie. uważam, że frashe jednak w moim przypadku było super, ale jednak nivelazione było konkretnym kremem, który był wart uwagi.
Zestaw do manicire GldenGold to produk dobrej jakosci
Nigdy nie zapomnę tego zapachu. Bardzo żałuję,że jest już nieosiągalny. Jedyny w swoim rodzaju. Kobieta ubrana w ten zapach czuła się wyjątkowo.
Był to na prawdę bardzo dobry krem. teraz nie widzę go już na półkach by móc sobie go zakupić. Jeżeli chodzi o działanie bo bardzo ciekawie on nawilżał, odżywiał i napisał. Dodatkowym atutem jest zapach. Mi się on bardzo podobał. W tym momencie się ratuje frashe ale z chęcią bym sięgnęła dla przypomnienia sobie tego kremu.
Idealny na prezent. Wygląda bosko!!! Działa fajnie.
Maska cudna. Fajnie pachnie, przyjemnie się ją stosuje i fajnie działa na moje włosy. Włosy kochają tę papkę.
Lekka mgiełka, transparentna. Fajnie działa na włosy. Jest wydajna. Lubię jej używać. Mam wrażenie, że robi naprawdę dobrą robotę. Pogrubia włosy, pomaga je rozczesać i ewidentnie działa na nie tak, że się nie niszczą!
Obecnie jestem bardzo rozżalona ze nigdzie nie mogę go dostać. Jest poprostu fantastyczny bardzo ładnie nawilża skórę i nadaje piękny kolorek
Maska odbudowuje włosy. Uelastycznia je, nadaje połysk i gładkość.
Fajnie zabezpiecza włosy przed czynnikami atmosferycznymi. Ma rolę takiej parasolki :) Dobrze nawilża i wspiera włosy!
Dawniej ten krem był opisany jeszcze jako bakteriostatyczny, ale dzisiaj nigdzie go nie można kupić.! Dawniej ten krem miał certyfikat biało-czerwoną flagę Teraz Polska, Gdzie to jest.?
Bardzo mi przykro , że nie można już go nigdzie dostać.Od lat szukam tego zapachu chociaż małej nutki.... piękny zapach towarzyszył mi tyle lat aż nagle skończyli go produkować.przykro mi bardzo!
GLICEA KREM DO RĄK CYTRYNOWY 75 G - najlepszy krem do rąk, wspaniale nawilża i wygładza skórą - NIESTETY OD DŁUŻSZEGO CZASU NIEDOSTĘPNY W SKLEPACH!!!!!
Pomocny na opuchniete nogi, bolące żylaki, bardzo skuteczny
Działa cuda, zajady, początek opryszczki i krosta wszystko znika. Szkoda że już niedostępny w Polsce
Rewelacja- na zajady wystarczy zastosoowac dwa lub trzy razy. Kompletnie sie nie zgadzam, ze jest pielegnacja do ust, to chyba pomylka. On ma zastosowanie lecznicze. Na opryszczke nie stosowalam, ale na zajady swietny. Ratuje mnie zawsze!