Kosmetyki Bandi

Logo Bandi
BANDI to polska marka kosmetyków, która istnieje już ponad 25 lat. Kosmetyki BANDI nie są dostępne w sprzedaży detalicznej. Można je nabyć jedynie w salonach kosmetycznych, w sklepie firmowym oraz w niektórych sklepach internetowych. BANDI to kosmetyki dla kobiet wymagających, dla osób młodych z problemami skórnymi, ale także dla osób o skórze dojrzałej. Kosmetyki marki BANDI wyróżnia wysoka skuteczność, przyjazny skład i wyjątkowo wygodne w obsłudze opakowania. BANDI jest na polskim rynku prekursorem kremu z kwasem migdałowym i polihydroksykwasami (rok 2009), a także kremu-mieszaniny eksfoliującej z kwasem pirogronowym, salicylowym i azelainowym (rok 2012).


Bandi Pure Care krem Bandi krem pod oczy Bandi Bandi Tricho Bandi Sebo Care Bandi Anti Acne peeling Bandi krem z kwasem Bandi krem z kwasem migdałowym Bandi

Gdzie kupić kosmetyki Bandi

Kosmetyki BANDI możesz kupić w internetowym sklepie firmowym Bandi, niektórych sklepach internetowych z kosmetykami profesjonalnymi oraz w wybranych salonach i gabinetach kosmetycznych.

Opinie o kosmetykach Bandi

W Esentii zbieramy i publikujemy opinie i recenzje o kosmetykach Bandi. Zachęcamy Cię do dzielenia się swoimi opiniami! Aby dodać opinię o kosmetyku Bandi wejdź na jego stronę i wciśnij guzik napisz swoją recenzję produktu, Twoja opinia pojawi się szybko i pomoże innym w dokonaniu wyboru przy zakupach kosmetyków. Dziękujemy :)

Bandi

Znaleziono: 404