Bandi Ecofriendly Care kosmetyki ekologiczne

Pielęgnacja ekologiczna dla skóry wrażliwej

Bandi Ecofriendly Care kosmetyki ekologiczne
Bandi Ecofriendly Care to pierwsza, unikatowa, profesjonalna linia ekoceutyków. Kosmetyki z linii Ecofriendly Care łączą w sobie ekologiczność, skuteczność oraz bezpieczeństwo.

Ekologiczność Ecofriendly Care

Poszczególne ekoceutyki zawierają od 97% do 99% składników pochodzenia naturalnego! Wiele z nich ma eko certyfikaty. Wszystkie produkty są biodegradowalne, a opakowania łatwe do segregacji.

Bezpieczeństwo Ecofriendly Care

Wszystkie produkty są hypoalergiczne, nie zawierają dodatków substancji zapachowych ani barwników. Są wolne od parabenów i ftalanów! Bezpieczne dla kobiet w ciąży. Nie były testowane na zwierzętach, a także nie zawierają żadnych odzwierzęcych składników! Kosmetyki Bandi Ecofriendly Care polecane są do każdego typu cery, zwłaszcza do wymagających i wrażliwych.

Skuteczność Ecofriendly Care

Ekoceutyki dbają o Twoją skórę na wielu poziomach! Chronią i wzmacniają jej mikrobiom, a także aktywnie nawilżają, poprawiają koloryt i działają przeciwstarzeniowo. Kosmetyki zawierają aktywne składniki takie jak kompleks mikrobiomowy, bioferment z babusa, algi, sacharydy roślinne i inne.

Seria Bandi Ecoriendly Care

  • Kojący krem przeciwzmarszczkowy
  • Lekka emulsja nawilżająca
  • Rewitalizujący krem pod oczy
  • Tonizujący żel do mycia twarzy
  • Trójaktywny peeling do twarzy

Gdzie kupić kosmetyki Bandi?

Wyszukaj kosmetyki Bandi w sklepach internetowych.