Kosmetyki Ziaja

Logo Ziaja
ZIAJA to marka obecna na naszym rynku od 1989 roku. Założyło ją małżeństwo farmaceutów. Początkowo kosmetyki były sprzedawane wśród znajomych właścicieli i po pobliskich aptekach. Dziś kosmetyki marki ZIAJA można kupić w sklepach internetowych, spotkać w prawie każdej drogerii, w wielu aptekach, a nawet w osiedlowych marketach na półkach z kremami do pielęgnacji skóry. Pierwszym produktem firmy ZIAJA był krem oliwkowy, który zresztą jest z powodzeniem sprzedawany do dziś. Oferta marki ZIAJA to ponad 900 kosmetyków, z których część skierowana jest do kosmetyczek pod marką ZIAJA PRO. Kosmetyki ZIAJA odznaczają się przystępną ceną i przyjaznym składem.


Ziaja Med Ziaja bloker Ziaja masło kakaowe Ziaja Pro Ziaja liście oliwki Ziaja multimodeling krem pod oczy Ziaja krem BB Ziaja Ziaja Jagody Acai Ziaja Yego

Gdzie kupić kosmetyki Ziaja

Kosmetyki ZIAJA kupić w każdej drogerii, seria ZIAJA Med dostępna jest w aptekach, natomiast ZIAJA Pro używana jest w gabinetach kosmetycznych. Esentia to wyszukiwarka kosmetyków dostępnych w sklepach internetowych więc znajdziesz tu pełną ofertę kosmetyków ZIAJA dostępnych w różnych drogeriach internetowych i sklepach z kosmetykami. To proste - wyszukaj kosmetyk, na jego stronie jest informacja, w którym sklepie możesz go kupić. Czasem produkt możesz kupić w kilku sklepach internetowych, wybierz wtedy najlepszą dla siebie ofertę. Spróbuj też wyszukiwania według liczby ofert sklepów aby mieć największy ich wybór.

Opinie o kosmetykach Ziaja

W Esentii zbieramy i publikujemy opinie i recenzje o kosmetykach Ziaja. Zachęcamy Cię do dzielenia się swoimi opiniami! Kosmetyki Ziai możesz przeszukać według liczby recenzji i znaleźć te najlepsze. Aby dodać opinię o kosmetyku Ziaja wejdź na jego stronę i wciśnij guzik napisz swoją recenzję produktu, Twoja opinia pojawi się szybko i pomoże innym w dokonaniu wyboru przy zakupach kosmetyków. Dziękujemy :)

Ziaja

Znaleziono: 964