woda różana

grincz01

Dziewczyny.Mam pytanie. Gdzie w miarę najtaniej można kupić wodę różaną i czy naprawdę jest taka wspaniała dla cery jak to niektóre blogerki ją opisują?

niebieska

Wodę różaną można kupić na najpopularniejszym portalu aukcyjnym w Polsce już od 5 zł (+ ewentualny koszt przesyłki). Natomiast z tego co wiem jest ona polecana do cery naczynkowej i wysuszonej, czyli teoretycznie nie do mojej.

cialkozieleni

co prawda nie miałam wody różanej, ale za to wszelkie toniki, kremy do cery, pod oczy , do rąk, balsamy do ciała, olejki, a także podkłady do twarzy z zawartością tego cennego składnika i perfumki- róża ma w sobie bardzo wartościowe esencje, które rewitalizują cerę i wygładzają :D

grincz01

A gdzieś w jakiejś np.drogerii można ją kupić?

anka8661

Bardzo lubię zapach róży ale wody różanej jeszcze nie miałam. Zaciekawiła mnie i dołączę się do pytania gdzie można kupić.

urszulan7

nigdy nie miałam takiej wody i chyba nigdy nigdzie nie widziałam

ruda93

Miałam wodę różaną, ale przywożono mi ją z Bułgarii. Czy działa na cerę? Nie wiem, używałam jej jako perfum ;) Niemniej jednak moja mama czasem używała jej do rąk i bardzo podobał jej się efekt - woda różana nie tylko długo pachniała, ale i na długo nawilżył i "nawodnił" skórę dłoni.

ilonaK

Nie znoszę zapachu róży w kosmetykach ,a szukałyście w rossmanie ? wydaje mi się ,że mogą mieć .

evelyn1203

ja również niejestem fanką zapachu róży w kosmetykach

grincz01

W rosmann podobno kiedyś mieli i była ona z dodatkiem jakiegoś alkoholu w skladzie. Wolałabym żeby jednak alkoholu nie miała, bo wszystko co ma alkohol w składzie strasznie wysusza moją cerę :-\

Katarzyna79464

Fitomed ma w ofercie wodę różaną :) Ja używam do twarzy zamiast toniku, ślicznie nawilża i łagodzi.

grincz01

Fitomed.Ta nazwa gdzieś mi dzwoni,ale nie kojarzę gdzie. Myszka. Gdzie kupiłaś ją?Gdzieś stacjonarnie czy w internecie?

Katarzyna79464

Grincz - niestety są dostępne chyba tylko przez internet, a szkoda, bo mają naprawdę rewelacyjne rzeczy. Np. oleje w dużych pojemnościach za kilkanaście złotych ;)

grincz01

Chyba w nocy poszperam w internecie za wodą i olejami :-)

patrycja3u

Nigdy nie używałam wody różanej, ale zainspirowałaś mnie swoim pytaniem i chyba w coś takiego zainwestuje, bo wiem, że w ogóle kosmetyki z różą są boskie (patrz maseczka różana dermiki)

zusia

Hej kochanie, ja wodę różaną robię sama w domu, przepis nr 2 jest po prostu świetny i łatwy - http://kobieco.pl/woda-rozana-przepis/ polecam robić wodę samemu, a nie kupować w sklepach ;)