Sprawdzona apteka internetowa

krystal

Jaką aptekę internetową polecacie? Gdzie najkorzystniej zamówić leki przez internet? Która apteka ma w miarę tanie leki, tanią lub darmową przesyłkę, krótki czas realizacji zamówienia, itd..? Jednym słowem jaką macie sprawdzoną aptekę internetową?;-)

Denka

W ostatnim czasie często zamawiam tutaj: [url]http://www.cefarm24.pl/[/url] W aptece mają dobre ceny na kosmetyki , wiele z nich jest sporo przecenionych. Szczególnie w zakładce promocje. Poza tym suplementy również są tam o wiele taniej niż w aptekach stacjonarnych. Robie raz na dwa czy trzy miesace większe zamówienie na 200-300 zł oraz dzieki temu nic nie płace za wysyłke.

ewelajna

Jem jeden posiłek a tak dużo piję wody!

MatkaPracujaca

Ja kupuję na doz.pl - ceny leków mają podobne jak w mojej aptece, ale ceny pampersów i mleka zastępczego mają fantastyczne - te zakupy u nich śmiało polecam, leki - musisz sprawdzić, bo wszystko zależy od tego z czym porównujesz.

rudadagusia

Ja powiem szczerze, że jakoś nie mogę przekonać się co do aptek internetowych. Jakoś zawsze wolę kupować leki "stacjonarnie", zwłaszcza te na receptę, bo mogę się podpytać farmaceuty o jakieś dodatkowe informacje typu skutki uboczne lub po prostu zapytać o dawkowanie (bo czasami to z bazgrołów lekarzy naprawdę trudno się odczytać). Zamawiać to mogę np. produkty do makijażu czy perfumy (btw. są fajne promocje na męskie [url]https://www.perfumeria.pl/On/Perfumy[/url] , a dzień ojca tuż tuż :D:D) na a nie leki. Jakoś boję się internetowych oszustów, a handel lekami to już ogromna szara strefa

szalonailona

Z aptek internetowych bardzo lubię Hair Pharma. Ostatnio kupilam tam dobry preparat na łupież, a juz wczesniej, gdy mialam problem z wypadaniem wlosow, to tez ich produkty mi pomogly :)

madlena

DOZ kiedyś miało dostawę w aptece obok mojej pracy to u nich kupowałam, ale niestety zaprzestali tego i teraz mi tylko stacjonarna apteka zostaje.

Felissiii

ja korzystam z apteki internetowej bo ten produkt w aptece stacjonarnej koło mnie jest bardzo drogi. Polecam ta aptekę

Wiktoria2S

Nie jestem przywiązana do konkretnej apteki internetowej, po prostu kupuję tam gdzie jest akurat najtaniej i można odebrać zamówione rzeczy w paczkomacie.