prostownica

Angela145

jakie polecacie prostownice dla osob z kreconymi wlosami? widzialam ostatnio na https://sknerus.pl/ bardzo tanie z remingtona polecacie ta marke?

Julia

Prostownica to jest taka rzecz, którą każda kobieta powinna mieć. Przede wszystkim postawiła bym na jakąś firmę, która specjalizuje się w produkowaniu prostownic. Moim zdaniem Remington jest w tym najlepszy. Jego prostownice nie są drogie, a na prawdę odwalają kawał brudnej roboty. Moja ma już pewnie ze 4 lata i odpukać w niemalowane nadal działa.

Nieuchwytna

Mam długie, kręcone włosy i zawsze też kiedyś miałam problem z wyprostowaniem ich. Tanie prostownice w moim przypadku odpadają. Nigdy nie wyprostują super włosów, a efekt jest na krótko. Osobiście polecam Rowentę, bo używam od kilku lat i jest niezawodna. Szybko się nagrzewa, a i prostowanie włosów stało się miłą czynnością. A o Remingtonach też słyszałam, że dobre i się sprawdzają.

Denka

Tylko wiesz oczywiście,że korzystając z tego serwisu praktycznie nic nie wygrasz? Niestety ale aukcje są ustawione i jedynie stracisz ( mój kolega sie w to swego czasu bawił...). Tak więc najlepiej sobie zajrzyj do jakiegoś sprawdzonego sklepu albo porównywarki cenowej. Sama jakiś czas temu zamawiałąm sobie prostownicę oraz kupiłam ją w sklepie rtv Euro agd. Zdecydowałam się na prostownicę marki Rowenta. Była dość droga ale super sobie radzi z kręconymi włosami. Poza tym w sklepie Euro jest możliwość brania sprzętu na raty z czego oczywiśćie skorzystałam.

daniaa

Ja mam jakąś tanią remingtona i jest ok.

Kamisia

Ja miałam taką tanią prostownicę i w ten sposób znaiszczyłam sobie swoje włosy i doczepiane włosy z Europe Hair. Także lepiej kupic lepszy sprzęd, bo jak to się mowi oszczędny traci dwa razy.

ludwika

Ja polecam marke remington. Nie mam mega kręconych wlosow ale prostuje raz na jakies czas i nie zauwazylam zeby niszczyla mi wlosy. Na Twoim miejscu zinwestowałabym w jakiś lepszy=droższy model najlepiej taki z szerokim polem prostowania ;P

Jadwisia

Jeżeli chodzi o prostownicę to nie ma dużej filozofii przy wyborze. Po prostu musi mieć odpowiednią powłokę najlepiej ceramiczną i określony co do naszych upodobań czas nagrzewania. Jedni wola 60 sekund, inni 15. Wiadomo krótszy czas to bardziej nagrzewane włosy. Nie wszystkim to jest obojętne. Co do firm to wybór jest spory [www.redcoon.pl/c08100500-Stylizacja-w%C5%82os%C3%B3w/listpage5] . Dla mnie ważne jest też by tak jak w przypadku maszynek do strzyżenia włosów przewód był obrotowy. Nie trzeba wówczas co chwila go poprawiać.

rudadagusia

Myślę, że philips to dobry wybór :):)

Dagmis

Używam prostownicy z babyliss, jak dla mnie jest znakomita, łatwa w obsłudze, dobrze prostuje włosy i nie jest wcale taka droga. Wiadomo, że można znaleźć jeszcze tańsze prostownice, ale czasami lepiej troszkę więcej zapłacić za dobry produkt, niż dać mniej i być niezadowolonym.

Rudzielec

Zarowno philips jak i remington to sa dobre prostowniece, wybor zalezy tez od tego jakie maja w sobie funkcje.

Aniula899

A nie wolisz wybrać się na keratynowe prostowanie? prostownica bardzo niszczy i przesusza włosy, a po keratynie masz zdrowe miekkie i gladkie włosy na kilka miesiecy.

szalonailona

Też wydaje mi się, że zabieg z keratyną jest lepszym rozwiązaniem. Niedawno zdecydowałam się na niego u fryzjerki- nigdy nie miałam tak zdrowych nawilżonych włosów, są wygładzone i bardzo przyjemne w dotyku.

safarii

polecacie keratynowe prostowanie, a ja jestem scsptycznie nastawiona, bo mojej kumpeli potem trzeba bylo polowe dlugosci sciac :/

Rudzielec

ja mam skromna remington s6500 i daje swietnie rade :)