Pomadka w kredce?

ewelajna

Szperałam ostatnio trochę w internecie i znalazłam coś nowego, przynajmniej dla mnie bo może już taki produkt jest wam dobrze znany: Eveline pomadka w kredce. czy ktoś używał takiej już?Co jest w niej lepszego niż w tradycyjnej pomadce?I nie mówię tutaj o tym konkretnym producie tylko ogólnie o pomadce w kredce.Lepiej kupić taką niż zwykła?

weronkaa84

Ja miałam z Astora i byłam zadowolona :)

Rudzielec

Ja mam sporo, zdecydowanie lepsze sa niz zwykle pomadki, mam m.in od golden rose, revlon i dwie z avonu-wszystkie sa super.

madlena

Ja mam z Bell i w sumie jest fajna. Jak schodzi ta warstwa z połyskiem, bo na kubku ją zostawię czy coś to nadal zostaje mi barwnik, więc kilka godzin nawet z jedzeniem i piciem wytrzymuje.

Wiktoria2S

Miałam pomadkę w kredce od Astora i byłam bardzo zadowolona. Miała delikatny kolor nude z błyszczącymi drobinkami. Może miała tylko trochę zbyt krótką trwałość i szybko "się zjadała".

rudadagusia

Ja uwielbiam pomadki w kredce! Ostatnio udało mi się znaleźć świetną pomadkę w kredce BOURJOIS Color Boost, jestem oczarowana. Zawsze myślałam, że sa one nietrwałe, a tu okazało się, że jest zupełnie inaczej! Długo utrzymują sie na ustach, nawet jak się często je i pije, na a do tego są dość poręczne i "twarde" (nie rozmazują się pod wpływem ciepła jak tradycyjne szminki)

fiona45

Pomadki lubię jednak w sztyfcie lub w formie błyszczyka.

Wiktoria2S

Pomadkę w kredce miałam z Astora, była w delikatnym, naturalnym kolorze, ale bardzo szybko się ścierała. Może jeszcze kiedy spróbuję, bo wiem, że podobny produkt ma też Wibo i Bourjois.

safarii

Powiedzcie mi czy wibo albo lovely maja pomadki w kredce? Nie umiem znalezc takiej informacji.

aneta245

Używam i lubię :D