Najlepszy krem przeciwzmarszczkowy dla 30+

Irmina79738

Kochane 30+ :-) mam do was pytanie odnośnie pielęgnacji przeciwzmarszczkowej dla tego przedziału wiekowego, czy macie jakiś swój sprawdzony krem na dzień i na noc?

Paulina80090

Ja nie mam 30+,jestem krótko przed ale już zaobserwowałam u siebie lekkie zmarszczki mimiczne.Używam profilaktycznie maseczek z Perfecty żeby te dziadostwa się nie pogłębiały.Wcześniej stosowałam Huminea z Tołpy ale Tołpa postanowiła wycofać tę wspaniałą serię i jestem bardzo smutna:(Obecnie szukam jakiegoś dobrego kremu.

koziczka

Kremy z Eveline i Perfecta są bardzo fajne, dobre a niedrogie. Czasem warto zainwestować i tu polecam z L'Oreal "Kod Młodości": jest podzielony "na dzień" i "na noc" , a także już jakiś czas temu pokazał się z rozświetleniem (super w Twoim wieku, bo ok. 40tki już nie pasuje). Cokolwiek nie kupisz, pamiętaj o kremie pod oczy! W tym wieku nie powinno się o nim zapominać;) Maseczki, peelingi, co jakiś czas kuracja serum..Dbaj dziewczyno o twarz a w przyszłości nie będziesz żałować :)

ilonaK

Też jestem "chwilę" przed trzydziestką , choć w duszy ciągle dwudziestka ;) Polecam z tych tańszych Eveline ,miałam ich kilka i są skuteczne. a z tych droższych powyżej stówki to polecam krem z Antarktycyną od Saluterra , możecie napisać do nich na FB o próbkę aby go sprawdzić . Ja go uwielbiam jest idealny . Krem pod oczy to obowiązek od kiedy skończyłam 25 , może być nawet najtańszy ,byle jest przeznaczony do okolicy oczu .

PalkaZapalka

Czasem zapomina się jak ważne jest nawilżanie. Dobry krem nawilżający poprawia wygląd skóry i zmniejsza widoczność zmarszczek. Warto stosować domowe sposoby na zmarszczki (maseczki z awocado- można też jeść owoce;), z dodatkiem olejku z ogórecznika itp.). Dobrze działa picie wody (ale nie prosto z butelki, od tego pogłębiają się zmarszczki w okolicach ust!). Dalej: nośmy duże okulary przeciwsłoneczne (nie będziemy marszczyć oczu i ochronimy delikatną skórę przed promieniowaniem UV). Podobno dobrymi kremami są te z retinolem, ale wtedy trzeba na dzień stosować kremy z filtrami i unikać wystawiania twarzy na słońce.

OliwkaM85

Widzę, że nie tylko ja zaczęłam dzień od sprawdzenia co nowego na forum;) słyszałyście coś o lagrend cosmetics? na stronie wszystko wygląda fajnie, ale na forach opinie są podzielone. Z opisu wynika, że krem przeciwzmarszczkowy lagrend ma naturalny skład i działanie regenerująco-nawilżające. Barierą może być cena (około 200zł...;/)

Irmina79738

Na allegro widziałam ten krem lagrend za 50zł!!!!!! :-)

luna1

wypróbowałam na sobie niejeden krem dla kobiety 30+, ale jak dotąd najbardziej skuteczny i spełniający moje oczekiwania jest Dax Cosmetics Cashmere Care 35+ Krem Na Dzień I Noc Do Cery Normalnej I Mieszanej , co prawda jest troszeczkę "za poważny" jak dla mnie , ale moja skóra bardzo przyjaźnie zareagowała na ten krem

Paulina80090

Ja bardzo polecam serię wygładzanie z Perfecty.Super kosmetyki które działają już od pierwszego użycia.Nie ma ich tu więc nie mogę napisać recenzji.Odkryłam je niedawno i nie mogę się rozstać.Moja twarz jeszcze nigdy tak dobrze nie wyglądała.

naobcasach

Ja polecam krem marki MK Natural Cosmetics, taki w ciemno niebiskim pudełeczku. Dostałam od męża i od razu po tygodniu widziałam różnice - zapewne dlatego, że krem ma tylko składniki naturalne, a ja czesto jak długo jakiegoś kremu używam, to zaczynam alergicznie reagować - tutaj minęły trzy miesiące i nic!

bella121

Floslek na dzień i na noc z algami morskimi i optymalnie również krem pod oczy tej samej linii;)

Lucyl

Nie żyję z teściową na stopie wojennej, ale krem przeciwzmarszczkowy potraktowałaby jako afront... dlatego kosmetyki kupuję tylko kobietom z mojej strony rodziny :) jeśli potrzebujesz dobrego kremu dla skóry wrażliwej, to my (mama i ja) jesteśmy zachwycone sensilisem - ja mam glaceir a mama upgrade. Cena nie jest niska, ale moim zdaniem warto. trochę o nich tutaj-> www.kremynazime.pl

weronkaa84

Fajne są te z perfecty macierzyste odmładzanie ( chyba jakoś tak :) , z eveline seria arganowa, z vis plantis z jadem żmiji. A ostatnio testuję skin perfection z loreala- serum i krem i jestem zachwycona :)

Irmina79738

Ostatnio wypróbowałam próbkę kremu marki Fridge 1.1 o zapachu różanym i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona :-) Pięknie działa na skórę ale również na samopoczucie :-) Niestety jest dosyć drogi bo kosztuje ok 210zł :-/ no ale raz na miesiąc chyba można sobie na niego pozwolić :-)

Agnieszka245

Rewelacyjne kremy są z firmy Byothea, przeciwzmarszczkowy jest z jadem pszczelim i mleczkiem pszczelim, używam też kremu z tej serii pod oczy, wszystkie kosmetyki tej firmy są z naturalnych składników :) niestety teraz w większości kosmetyków znajdziemy w składzie parabeny, sls i resztę szkodliwych substancji... Tą firmą jestem zachwycona :)

Majaaa

Moja siostra jest po 30 i używa kremu z serii Idealia. Przede wszystkim jest dobry właśnie na pierwsze zmarszczki, a dodatkowo usuwa zmęczenie. Siostra sobie chwali.

morsik12

Ja używam różnych, aktualnie z olejem arganowym na noc /ArganGroup/, z Yoskine, Vichy też , lecz ostatnio nawilżający jedynie.Poznałam też wiele innych i były nawet fajne. Lubię co rusz poznawać coś nowego.

weronkaa84

Ja też nie lubię się ograniczać do jednej marki, czy jednego kosmetyku. Tyle jest różnych fajnych nowości, że aż żal nie wypróbować :)

morsik12

To prawda, co rusz to jakiś produkt kusi...aby go poznać :)

Irmina79738

Ostatnio za namową konsultantki ze sklepu Yves Rocher zakupiłam serię dla pań po 30-tce Serum Vegetal opartą na wyciągu z przypołudnika kryształowego zwanego Rośliną Życia :-), jestem zachwycona tą linią :-),kupiłam krem na dzień, krem na noc i krem w rollonie pod oczy :-). Teraz jest na tą serię promocja w Yves Rocher bo ta linia to jest nowość, obłędnie pięknie pachnie, szybko się wchłania i naprawdę przywraca zdrowy blask skórze :-). Polecam :-)

EkspertVichy

Do pielęgnacji skóry z pierwszymi oznakami starzenia rekomenduję linię Vichy Idealia. Dermokosmetyki te bogate są w składniki aktywne, takie jak przeciwstarzeniowa kombucza czy adenozyna. W skład linii wchodzą rozświetlający krem wygładzający, serum idealizujące oraz krem pod oczy. Zachęcam do sięgania po próbki dostępne w aptekach prowadzących sprzedaż, na pewno okażą się pomocne w podjęciu decyzji o zakupie. Pozdrawiam, Ekspert Vichy

Jadwisia

ja stosuję kosmetyki dla dzieci - to samo dotyczy kremu, bo moja skóra jest niestety skłonna do różnych dziwnych rzeczy

EwkaMar

U mnie świetnie sprawdził się Factor g, to jeden z kosmetyków aptecznych, chyba można go kupić też w niektórych gabinetach. Polecił mi go właścnie lekarz podczas wizyty, ma bardzo dobry skład i polecany jesy właśnie dla kobiet 30-35+, więc powinien być dla Ciebie dobry. Ja ok. 30. zaczęłam widziec pierwsze bardziej widoczne zmarczki, a ta linia pomogłam mi je zniwelować. Do tego ma bardzo fajną konsystencję i dobrze się wchłania, więc to dodatkowy plus ;)

Robpisk

Spróbujcie zajrzeć do sklepu http://www.butikspa.pl/ gdzie jest naprawdę sporo fajnych kremów i innych kosmetyków. Niedawno odkryłam ten sklep, zajrzyjcie, warto. ;)

paulinka89

anti - aging floslek jest moim zdaniem naprawdę dobry

posjdb0031

Ja ostatnio kupiłam super krem przeciwzmarszczkowy. Może też się skusicie. Tutaj stronka na której go kupiłam - http://www.floslek.pl/11,pokaz_produkt_pharma/539,przeciwzmarszczkowy-krem-na-dzien-spf-.html. Pozdrawiam ;*

paulinka89

moim nr 1 jest anti aging floslek

weronkaa84

Paulinka w każdym poście robisz reklamę Flosleka i jest to już po pierwsze nudne, a po drugie mało wiarygodne :) W profilu masz zaznaczony wiek 13- 18 lat więc wątpię, żebyś używała kremów anti- aging :)

kulka

Ja mam dopiero 25 lat i nie mam wielu zmarszczek, tylko kurze łapki, od czasu do czasu smaruję, albo pod oczy, albo tym http://www.lorealparis.pl/pielegnacja-skory/pielegnacja-twarzy/nutri-gold/light-silky-odzywcza-na-dzien.aspx, nie ma przedziału wiekowego, ale nieco wygładza, serum jest też całkiem ok, bardziej skoncentrowaną formułę

annamalina

Mam ten sam problem .Powiedzcie mi co sądzicie o kremach z tej strony? Znajoma mi poleciła ale nie jestem pewna czy kupować. http://www.apteka-melissa.pl/kategoria/kremy-przeciwzmarszczkowe,112.html

Lido3

Ja to już za moment 5 krzyżyk zacznę i na serio zaczynam się zastanawiać na jakimiś dobrymi kosmetykami.

MatkaPracujaca

Ja szczerze polecam Serum2h - kupuję go w aptece i jak mało kiedy kupuję jedynie krem na dzień, bo jak na moje potrzeby w zupełności wystarcza. Jego główny składnik to colostrum, więc jest to preparat w pełni naturalny. Możesz spokojnie spróbować, bo jest hipoalergiczny :)

Wiktoria2S

Ja lubię kremy Sylveco, ale te o lekkiej konsystencji. Miałam już brzozowy, rokitnikowy i nagietkowy. Szybko się wchłaniają i można od razu nakładać makijaż.

agrafka9

Niestety, ale już po 20 roku życia skóra zaczyna się starzeć, tym bardziej jak nie stosujemy kremów z filtrem, czy nie nawilżamy odpowiednio skóry, warto zainwestować w porządny rem, nasza skóra nam potem za to podziękuje :)

Katarzyna11

Mi na zmarszczki pomaga krem z algami morskimi z Bielendy. Stosuję na dzień i na noc, krem dobrze nawilża i napina skórę, nie zapycha. Na pewno będzie dobry na lato, bo szybko się wchłania i jest lekki

Denka

Powinno się przede wszystkim określić rodzaj skóry. Bo dla każdej skóry będzie inny krem przeciwzmarszczkowy... Ze swojej strony polecam zajrzeć sobie tutaj: [url]http://portaldermatologiczny.pl/medycyna-estetyczna/jak-zachowac-mlody-wyglad-skory/[/url] Na stronie znajduje się dobry artykuł o tym jak można zachować młody wygląd skóry. Najważniejsze jest odpowiednie nawilżenie. Jeśli skóra jest dobrze nawilżona to wygląda młodziej.

MatkaPracujaca

Zawsze mnie przerażało określanie tego, jaką mam skórę, jest tak zakręcona, że do różnych miejsc powinnam używać zupełnie innych kremów. Dlatego wyszłam z założenia, że dobry, hipoalergiczny i naturalny krem to dobra decyzja bez względu na rodzaj skóry. Zgadzam się jednak, że krem to nie wszystko, że nawilżenie skóry poprzez odpowiednie nawodnienie organizmu i zdrowy styl życia są równie ważne :)