Feromony Uzywałyście Jak wrażenia?

Denka

Cześć dziewczyny. Czy któraś z Was używała może perfum z feromonami? Bardzo mnie ciekawi jakie mogą mieć działanie i zastanawiam się nad kupnem buteleczki takiego zapachu :) I jakie konkretnie zapachy polecacie? Nie chcę zamawiać niczego od nieznanego sprzedawcy na allegro..

weronkaa84

Taki temat już jest na forum, tu http://esentia.pl/forum/watek/feromony-mit-czy-skuteczna-metoda-na-przyciagniecie-mezczyzn-00322/

Adele

Jest kilka ciekawych zapachów. Te które stosowałam to przede wszystkim sexual attraction i love & desire. Stosuję go na co dzień. Zauważyłam, że podobają się płci brzydkiej. Często słyszę komplementy - "jaki ładny zapach", "jaki pociągający zapach" itd :) Zapach jest z tych świeżych, delikatnych, trochę pudrowy.

bonkoma

Nie nigdy i nie zamierzam.

safarii

A po co to to w ogole uzywac? Kurcze, no jakos sobie nie wyobrazam.. lepsze branie u mezczyzn czy co?

Wiktoria2S

Nigdy nie używałam, ale czytałam, że feromony działają nie tylko w celu zdobycia faceta, ale też wtedy gdy używają je osoby idące np. do wymagającego szefa na trudną rozmowę. Zapach feromonów ma powodować, że szef ma być do takiej osoby lepiej nastawiony i być pod wpływem feromonów w łagodniejszym nastroju. Czy tak jest naprawdę?? Trudno powiedzieć, trzeba by potestować:)))