Soraya Taurynowa Energia kosmetyki do twarzy z energetyzujacą tauryną

Pełna energii, rozświetlona, nawilżona skóra!

Soraya Taurynowa Energia kosmetyki do twarzy z energetyzujacą tauryną
Nowa linia kosmetyków Soraya Taurynowa Energia to idealne rozwiązanie dla tych z Was, które nie dosypiają, mają szarą i zmęczoną cerę, a dodatkowo chcą opóźnić starzenie się skóry i pojawienie się pierwszych zmarszczek.
Kosmetyki Soraya Taurynowa Energia redukują młode zmarszczki energią roślinnej tauryny i kofeiny, głęboko nawilżają twarz mocą cukru morskiego, wygładzają i matują cerę dzięki kompleksowi Smooth-Matt Complex. Wszechstronne działanie kremów zapewnia kompleksową pielęgnację skóry zmęczonej. Skóra dzięki nim znów wygląda na pełną energii jest promienna, nawilżona, gładka i rozświetlona!

Roślinna tauryna - to silnie energetyczny składnik, doładowujący energią fibroblasy, redukujący zmarszczki. Dodatkowo chroni skórę przed negatywnym wpływem wolnych rodników, nie pozwalając rozpędzić się procesom prowadzącym do starzenia.
Cukier morski - to prawdziwy mistrz nawilżania działający szybciej i skuteczniej niż kwas hialuronowy. Wzmacnia i regeneruje ceramidy w naskórku potrzebne do utrzymania jędrności skóry. Wspomaga procesy regeneracyjne

Taurynowa Energia Rozświetlający krem pod oczy

Rozświetlający krem pod oczy, usuwający oznaki zmęczenia. Oprócz tauryny i cukru morskiego zawiera rozświetlający Energy Shine complex.

Taurynowa Energia Wake-up serum na młode zmarszczki na dzień i na noc

Wake-up serum na pierwsze zmarszczki poza energetyzującą tauryną i nawilżającym cukrem morskim zawiera kofeinę, która pobudza skórę do życia, usuwa oznaki zmęczenia i przywraca skórze zdrowy, świeży wygląd.

Taurynowa Energia Wake-up krem na młode zmarszczki do cery suchej i wrażliwej

Wake-up krem do cery suchej i wrażliwej zawiera oprócz tauryny i cukru morskiego wygładzający kompleks Ultra-soft complex, który sprawia, że skóra już po pierwszej aplikacji jest niezwykle gładka i miękka w dotyku.

Taurynowa Energia Wake-up krem na młode zmarszczki do cery normalnej i mieszanej

Wake-up krem do cery normalnej i mieszanej łączy w sobie energetyzującą moc tauryny, nawilżającą skuteczność cukru morskiego i matujące działanie Smooth-matt complex.

Wyszukaj kosmetyki Soraya Taurynowa Energia
Wyszukaj wszystkie kosmetyki Soraya