Revolution Pro Regeneration paleta cieni do powiek

Bestsellerowe paletki cieni do powiek

Revolution Pro Regeneration paleta cieni do powiek
Palety cieni do powiek Revolution PRO Regeneration to perełki kosmetyczne dla tych z Was, które uwielbiają tworzenie makijaży - zarówno w zaciszu domowym jak i na pokazach i kursach wizażystek. Palety zawierają aż 18 wysoko napigmentowanych cieni do powiek. Cienie mają różne typy wykończenia, od matu aż po perłowe połyskujące. Kolory, w zależności od palety są żywe, jaskrawe lub zgaszone i przydymione. Każda paleta ma indywidualny charakter, stworzysz nią niepowtarzalny makijaż w wybranym klimacie: nowoczesnym, rockowym, futurystycznym, glamour, złotym, smokey. Cienie mają jedwabistą, kremową konsystencję, doskonale rozprowadzają się po powiece i są niezwykle trwałe. Dla podkreślenia nasycenia możesz je stosować na wilgotno. Palety cieni do powiek Revolution PRO są uniwersalne, będziesz zadowolona z nich jeśli malujesz się na co dzień, do pracy a także na większe wyjścia, wieczorowe imprezy. Możliwości makijażu oczu nieograniczone! Kolory są przepięknie dobrane, pasują do każdej karnacji.
Poznaj paletki Revolution Pro Regeneration!

Paleta cieni do powiek Revolution PRO Regeneration UNLEASHED

Paleta cieni do powiek Unleashed bazuje na ciepłych odcieniach: skóry, beżu, śliwki i róży. W paletce znajdziesz zarówno cienie matowe jak i delikatnie połyskujące. To absolutny bestseller wśród paletek Revolution PRO Regeneration!
revolution pro paleta Unleashed

Fot. Paleta cieni do powiek Revolution Pro Unleashed

Paleta cieni do powiek Revolution PRO Regeneration RESTORATION

Paleta cieni do powiek Restoration posiada cieplejszy i bardziej nasycony w odcieniach zestaw kolorystyczny od wersji UNLEASHED. Odnajdziesz tu twarzowe odcienie beżu, opalonej skóry, kości słoniowej a także śliwki.
revolution pro paleta Restoration

Fot. Paleta cieni do powiek Revolution Pro Restoration

Paleta cieni do powiek Revolution PRO Regeneration GOLDMINE

Paleta cieni do powiek Goldmine to prawdziwa kopalnia złota. Paletka bazuje na ciepłych odcieniach złota, brązów, beży, pomarańczów. Odcienie z połyskiem oczywiście błyszczą drobinkami złota. To wspaniała paleta do modnego obecnie złotego makijażu.
revolution pro paleta Goldmine

Fot. Paleta cieni do powiek Revolution Pro Goldmine

Paleta cieni do powiek Revolution PRO Regeneration MIRAGE

Paletka do cieni Mirage to odważne zestawienie ciepłych odcieni, idealnie dopasowanych do ciemniejszej karnacji. W palecie znajdziesz odcienie beżu, śliwki, szampana, brzoskwini, złota i metalów szlachetnych.
revolution pro paleta Mirage

Fot. Paleta cieni do powiek Revolution Pro Mirage

Paleta cieni do powiek Revolution PRO Regeneration TRENDS AZURE

Paleta Trends Azure zawiera ciepłe odcienie czerwieni i piasku oraz chłodne odcienie lazuru. Sam dobór kolorów jest inspiracją do tworzenia nowych makijażów. W paletce są też odcienie marmurkowe, które dają na powiece wyjątkowy efekt rozmycia.
revolution pro paleta Azure

Fot. Paleta cieni do powiek Revolution Pro Trends Azure

Paleta cieni do powiek Revolution PRO Regeneration ENTRANCED

W palecie cieni Entranced mamy 3 odcienie połyskujące oraz aż 15 odcieni matowych. Przy pomocy różowo - śliwkowo - brązowych kolorów stworzysz ciepły, piękny makijaż.
revolution pro paleta Entranced

Fot. Paleta cieni do powiek Revolution Pro Entranced

Paleta cieni do powiek Revolution PRO Regeneration REVELATION

Paleta cieni do powiek Revelation to gratka dla kobiet lubiących różowe złoto. Mieszanka róży, beżów, brązów i fioletów tworzy niepowtarzalny ciepły efekt, zwłaszcza, że większość odcieni ma złocisty połysk.
revolution pro paleta Revelation

Fot. Paleta cieni do powiek Revolution Pro Revelation

Paleta cieni do powiek Revolution PRO Regeneration TRENDS CELESTIAL

Oryginalna paleta cieni Trends Celestial to głównie chłodne odcienie błękitu, fioletu i różu. Kolory mają fakturę marmuru więc nie są oczywiste, mienią się na powiekach i przybierają różne odcienie w zależności od kąta padania światła.
revolution pro paleta Celestial

Fot. Paleta cieni do powiek Revolution Pro Trends Celestial

Paleta cieni do powiek Revolution PRO Regeneration ASTROLOGICAL

Przepiękna paleta Astrological, która przypomina powierzchnie odległych planet i gwiazd. Kolory są neutralne, znajdziesz tu zarówno odcienie przesycone złotem jak i srebrem. Prawie wszystkie odcienie mają fakturę skały lub marmuru, dzięki której migoczą i za każdym razem możesz uzyskać nieco inny efekt.
revolution pro paleta astrological

Fot. Paleta cieni do powiek Revolution Pro Astrological

Gdzie kupić kosmetyki Revolution Pro?

Palety do powiek kupisz w najlepszych sklepach z kosmetykami kolorowymi. Wyszukaj palety cieni Regeneration

Wyszukaj także:
palety Revolution Makeup kosmetyki Revolution Pro kosmetyki Revolution Makeup