Pupa Like a Doll Luminys Blush nowe odcienie różu do policzków

Makijaż Pupa Like a Doll

Pupa Like a Doll Luminys Blush nowe odcienie różu do policzków
Bestsellerowe róże do policzków PUPA Like a Doll Luminys zostały odświeżone dzięki nowoczesnym kasetkom z wbudowanym lusterkiem oraz nowej gamie kolorystycznej.
Pupa like a doll blush róż

Róż PUPA Like a Doll Luminys

W różu zastosowano technologię wypiekania. To ona sprawia, że woda zostaje zatrzymana w produkcie, dzięki czemu róż rozświetla skórę i dodatkowo ją nawilża. Minimalna siła prasowania różu zapewnia wyrazisty kolor i piękny połysk. Róż zawiera witaminę E oraz olejek jojoba, który nawilża skórę i chroni przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak wiatr, zła pogoda czy stres. Różem możemy uzyskać niezwykle głęboki kolor oraz połyskujący, świetlisty efekt.

Poniżej paleta odcieni różu:
Pupa Like a Doll blush kolory colors

Makijaż Like a Doll

Makijaż PUPA Like a Doll czyli jak laleczka to makijaż lekki, rozświetlający, dający efekt nieskazitelnej, młodej skóry. Taki efekt osiągniesz z kosmetykami do makijażu PUPA Like a Doll, które mimo, że doskonale kryją to są delikatne i lekkie. Zawierają substancje pielęgnujące, dzięki którym skóra promienieje młodością i blaskiem.

Like A Doll Perfecting Make-Up

Niezwykle lekki fluid o kremowej konsystencji z filtrem SPF 15. Zapewnia perfekcyjne krycie bez niechcianego efektu maski.

Like A Doll Nude Skin Compact Powder

Puder matujący w kompakcie oparty jest na nowoczesnej formule wzbogaconej o cząsteczki pudrowe połączone z silikonem, skrobią ryżową i absorbującą sebum krzemionką. Efektem jest zmatowiona, gładka skóra, która ma idealny koloryt.

Like A Doll Invisible Loose Powder

Puder sypki, lekki jak piórko, niewidczony i niewyczuwalny na skórze a jednak spełniający swoją rolę. Zapewnia naturalne wykończenie makijażu, minimalizuje zmarszczki i bruzdy, matuje i wygładza cerę, pielęgnuje dzięki zawartości ekstraktów roślinnych.

Wyszukaj kosmetyki PUPA Like a Doll

Kosmetyki PUPA