Physicians Formula kosmetyki do makijażu dla skóry wrażliwej

Nowoczesne, kryjące kosmetyki do makijażu, bardzo delikatne

Physicians Formula kosmetyki do makijażu dla skóry wrażliwej
Physicians Formula to kosmetyki do makijażu do skóry bardzo wrażliwej, pomagające ukryć blizny, niedoskonałości skóry, zaczerwienienia oraz wyrównujące koloryt.

Historia marki sięga 1937 roku. Znany i ceniony alergolog Dr.Frank Crandall postanowił stworzyć kosmetyki do makijażu dla swojej ukochanej żony, chorej na toczeń. Choroba ta bardzo ograniczała funkcjonowanie w towarzystwie bez odpowiedniego kamuflażu. Rozległe zaczerwienienia i ciągłe podrażnienie skóry twarzy wymagały kosmetyków kryjących, ale jednocześnie hypoalergicznych i bezpiecznych, które nie zaostrzałyby objawów choroby. Dr. Crandall stworzył całą gamę kosmetyków do makijażu dla swojej żony. Marka zaczęła się rozwijać gdyż wkrótce kosmetyki zaczęło stosować mnóstwo kobiet z podobnymi problemami.

Marka Physicians Formula nie tylko skupia się na produktach do kamuflażu niedoskonałości oraz chorób skóry ale również tworzy kosmetyki, które podążają za aktualnymi trendami w kosmetyce i wyglądają nowocześnie. W ofercie znajdziesz doskonałe pudry do twarzy, bronzery, bardzo dobre korektory do twarzy, róże do policzków, wydajne i kryjące podkłady, piękne cienie do powiek, tusze do rzęs oraz eyelinery. Wszystkie kosmetyki mają nowoczesne opakowania. Kosmetyki są delikatne, przyjemne w stosowaniu, stworzone do codziennego makijażu.
Kosmetyki Physicians Formula zawierają tylko wegańskie składniki, nie zawierają ponad 100 substancji mogących podrażniać skórę takich jak parabeny, PABA czy substancje zapachowe.
Kosmetyki są testowane dermatologicznie, okulistycznie. Polecane przez alergologów, dermatologów i chirurgów plastycznych do ukrywania niedoskonałości, chorób skóry i różnego pochodzenia blizn.

Wyszukaj kosmetyki Physicians Formula