Perfecta nowe peelingi do twarzy

Perfecta nowe peelingi do twarzy

Glicerynowy Peeling- sauna (zielony)

Ma za zadanie nawilżyć skórę, wygładzić i oczywiście oczyścić. Posiada żelową konsystencję, która zamienia się w śmietankę po nałożeniu na twarz i rozpoczęciu masażu. Zawiera zieloną herbatę, witaminę E i naturalne drobinki z pokruszonych łupin orzecha włoskiego.

Olejkowy termo peeling (pomarańczowy)

Rozświetla i dodaje skórze energii i odżywienia. Zawiera olejki maruli i monoi oraz roślinną taurynę. Drobinki peelingujące to naturalne mikro-kruszynki z pestek moreli.


Glinkowy enzymatyczny peeling -maska (biały)

To produkt o konsystencji pasty glinkowej, idealny do skóry naczynkowej, wymagającej ukojenia. Zawiera olejek różany, białą glinkę, panthenol. Peeling nie zawiera ścierających drobinek, które mogą podrażnić wrażliwą skórę tylko naturalny enzym z owoców papai, który rozpuszcza martwe komórki, delikatnie odrywa je, wygładza skórę i pobudza ją do odnowy.


Węglowy glinkowy peeling - maska (czarny)

Peeling o działaniu detoksykującym i antybakteryjnym. Ma postać glinkowej, czarnej pasty glinkowej gdyż zawiera aktywny węgiel. Węgiel działa absorbująco na sebum i zanieczyszczenia na skórze, również te zamknięte w porach skórnych. Peeling zawiera również glinkę zieloną oraz naturalne drobinki peelingujące z łupin migdałów.

Każdy peeling zamknięty jest w słoiczku 55 g, kosztuje ok. 20 zł