Paula's Choice Defence kosmetyki ochronne

Skuteczna ochrona przed zanieczyszczeniem środowiska

Paula's Choice Defence kosmetyki ochronne
Nowa seria Paula's Choice Defense dla wszystkich, którzy chcą chronić swoją skórę przed zanieczyszczeniem środowiska.
Unikalna formuła kosmetyków chroni przed najważniejszymi zagrożeniami dla skóry: spalinami samochodowymi, dymem papierosowym, smogiem, toksynami unoszącymi się w powietrzu, niebieskim światłem z ekranów monitorów. Zanieczyszczenie powietrza jest często przyczyną złego stanu naszej skóry, która mimo dobrej diety nie potrafi się zregenerować. Jeśli dbasz o skórę i dobrze się odżywiasz a mimo to jest ona ziemista, szorstka, bez koloru, z zauważalnie szybko pogłębiającymi się zmarszczkami być może przyczyną jest zanieczyszczone środowisko, w którym żyjesz. Na negatywne skutki widoczne na skórze narażeni są zwłaszcza mieszkańcy dużych miast i pracujący w zamkniętych pomieszczeniach.

Anti Pollution FactorTM - to specjalna mieszanka antyoksydantów, ekstraktów roślinnych oraz innych skutecznych substancji, które mają za zadanie chronić skórę przed negatywnym wpływem środowiska. APF zawiera m.in. witaminę C, pantenol, kwas salicylowy, ekstrakt z liści kamelii Sinensis, ekstrakt z korzenia lukrecji, ekstrakt z owoców kawy Coffea Arabica, ekstrakt z nasion Vitis Vinifera (winogrona), ekstrakt z korzenia żeń-szenia, niacynamid, kwas fitynowy, ubichinon (koenzym Q10, nagietek lekarski, wyciąg z kwiatów Lonicera Caprifolium (wiciokrzew), estrakt z Centella Asiatica, ekstrakt z nasion glicyny sojowej, ekstrakt z owoców Actinidia Chinensis (kiwi), olej Argania Spinosa, witamina E, ekstrakt owocowy Prunus serotina (dzika wiśnia), ekstrakty roślinne z migdału, siemię lnianeego, oliwki, alg, olej z nasion słonecznika, olej z nasion Moringa Oleifera oraz wiele innych.

Codzienna pielęgnacja Paula's Choice Defence

Do codziennej ochrony skóry przed zanieczyszczeniem środowiska Paula's Choice proponuje 4 kosmetyki.
  1. Krok 1: Cleanser czyli zmywacz - łagodnie usuwa brud, sebum i zanieczyszczenia zmiękczając przy tym skórę
  2. Krok 2: Defense Antioxidant Pore Purifier - kuracja oczyszczająca. Odwraca negatywne skutki zanieczyszczania powietrza. Zawiera 0,5% kwasu salicylowego, który delikatnie usuwa martwe komórki i przyspiesza wchłanianie antyoksydantów takich jak witamina C
  3. Krok 3: Defense Moisturiser SPF 30 krem nawilżający na dzień z filtrem. Zawiera ponad 12 anyoksydanów i mineralnych filtrów UV. Nawilża, rozświetla, chroni skórę przed UV, niebieskim światłem oraz wszelkimi zanieczyszczeniami powietrza, z którymi możesz się zetknąć w ciągu dnia.
  4. Krok 4: Defence Nightly Reconditioning krem regenerujący na noc. Zawiera ponad 8 antyoksydanów i innych składników, które mają za zadanie zregenerować, nawilżyć i wzmocnić skórę podczas snu.

Gdzie kupić kosmetyki Paula's Choice

Kosmetyki Paula's Choice kupisz w najlepszych, wyspecjalizowanych drogeriach internetowych.
Wyszukaj Paula's Choice w ofertach online.