OGX Gravity Dyfing & Hydration O2 kosmetyki dotleniające do włosów

Lekkie i nawilżone włosy dzięki liposomom tlenu i olejkowi z maliny moroszki.

OGX Gravity Dyfing & Hydration O2 kosmetyki dotleniające do włosów
Lekkie i nawilżone włosy? To możliwe z nową linią kosmetyków OGX Gravity Dyfing & Hydration O2. Unikalna formuła zawiera liposomy tlenu i wyciąg z maliny moroszki. Ta kombinacja sprawia, że włosy po zastosowaniu kosmetyków są lekkie i nawilżone, jakby nie słuchały się grawitacji ;) Produkty z tej linii świetnie sprawdzą się przy delikatnych, cienkich włosach, które nabiorą naturalnej objętości. Linia składa się z szamponu, odżywki oraz toniku do włosów. Niesamowicie lekkie formuły gwarantują nie tylko nawilżenie i elastyczność, ale również przywracają włosom życie i energię.

Szampon dotleniająco-nawilżający

Szampon doskonale oczyszcza włosy z zabrudzeń, kosmetyków do stylizacji i sebum. Zapewnia włosom niesamowitą lekkość. Jego delikatna formuła zapewnia włosom nie tylko nawilżenie i elastyczność, ale również przywraca im życie i energię. Po zastosowaniu użyj koniecznie odżywki z tej samej serii, która wzmocni działanie szamponu i zamknie łuski włosów po dogłębnym oczyszczaniu szamponem.

OGX Tonik dotleniająco-nawilżający do włosów

Tonik w sprayu zapewnia subtelne uniesienie włosów, a także nadaje im piękny blask. Jednocześnie nawilża każdy włos, co zapewnia im miękkość i odżywienie. Pojemność 118 ml

OGX Odżywka dotleniająco-nawilżająca

Odżywka do włosów Wzbogacona liposomami tlenu i olejem z maliny moroszki, formuła tej odżywki pomaga dostarczyć włosom niezbędnych składników odżywczych. Po zastosowaniu włosy są gładke, nawilżone, lekkie, łatwo się rozczesują.
Wyszukaj kosmetyki OGX w drogeriach internetowych.