Kolekcje kosmetyków do makijażu Gigi Hadid x Maybelline

Makijaż zainspirowany Nowym Jorkiem i Los Angeles

Kolekcje kosmetyków do makijażu Gigi Hadid x Maybelline
Gigi Hadid razem z Maybelline New York stworzyła limitowane kolekcje kosmetyków do makijażu. Kolekcje Gigi Hadid zainspirowane są stylem życia modelki pochodzącej z Los Angeles, mieszkającej w Nowym Jorku i często podróżującej po świecie. Kosmetyki odzwierciedlają klimaty, różnorodność i style wschodniego i zachodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych.

Gigi Hadid x Maybelline Kolekcja East Coast

Maybelline Gigi Hadid East Coast
Kolekcja ze wschodniego wybrzeża zainspirowana jest Nowym Jorkiem - jego świeżością, energią i wyzwaniami. Gigi Hadid uwielbia tętniący życiem miejski styl i nowojorskie pokazy mody. Podkreślone oczy są sexy i pozwalają jej wyróżnić się w tłumie. Kosmetykami z tej kolekcji zrobisz piękny makijaż w stylu GLAM. Kolekcja zawiera cienie do powiek w 2 paletkach kolorystycznych, eyeliner w płynie, eyeliner w kredce, bazę pod makijaż, rozświetlacz do makijażu w płynie, matową pomadkę w 3 odcieniach, 3 konturówki do ust i tusz do rzęs.

Kolorystyka kolekcji East Coast

Maybelline Gigi Hadid East Coast

Gigi Hadid x Maybelline Kolekcja West Coast

Maybelline Gigi Hadid West Coast
Kolekcja z zachodniego wybrzeża zainspirowana jest Kalifornią - jej słonecznym klimatem, długimi plażami i bezstrosko spędzanym czasem. W rodzinnym mieście Los Angeles Gigi Hadid stawia w makijażu na ciepłe tonacje, skórę muśniętą słońcem. Efekt? Piękny makijaż GLOW. Kolekcja zawiera cienie do powiek w 2 paletkach kolorystycznych, eyeliner w żelu, bazę pod makijaż, rozświetlacz w płynie, matową pomadkę w 3 odcieniach, konturówk do ust i tusz do rzęs.

Kolorystyka kolekcji West Coast

Maybelline Gigi Hadid West Coast

Gigi Hadid x Maybelline Paleta do makijażu Jetsetter Palette

Obie kolekcje uzupełnia limitowana paleta do makijażu. Nieustanne podróże i mnóstwo pokazów mody zainspirowały Gigi Hadid i Maybelline do stworzenia palety, w której mieszczą się wszystkie niezbędne kosmetyki do makijażu. Dzięki tej palecie zrobisz makijaż (lub go odświeżysz) o każdej porze i w każdym miejscu. Paleta zawiera 2 korektory, 2 balsamy do ust, 4 cienie do powiek, róż do policzków, matowy bronzer do twarzy, rozświetlacz oraz mini-tusz do rzęs.
Maybelline Gigi Hadid paleta Jetsetter

Gdzie kupić kolekcję Gigi Hadid x Maybelline?

Wyszukaj kosmetyki Gigi Hadid x Maybelline w sklepach internetowych