Max Factor Radiant Lift podkład i korektor

Blask i trwałość!

Max Factor Radiant Lift podkład i korektor
Max Factor Radiant Lift to nowe kosmetyki do makijażu dzięki którym nie musisz już wybierać między promiennie wyglądającą cerą a długotrwałością. Od teraz możesz doświadczyć niezwykłej pielęgnacyjnej mocy kosmetyków oraz cieszyć się z długotrwałego blasku cery.
Gama została zaprojektowana specjalnie dla tych kobiet, które poszukują świetlistego, nieskazitelnego i długotrwałego wykończenia.

Podkład Max Factor Radiant Lift z fitrem SPF30

Luksusowa formuła podkładu Radiant Lift zapewnia długotrwałe krycie i unikalne świetliste wykończenie, została bowiem wzbogacona w specjalny kompleks na bazie kwasu hialuronowego, który odpowiednio nawilża skórę. W składzie podkładu znalazły się też mikroperełki wygładzające powierzchnię skóry, które niwelują widoczność drobnych zmarszczek oraz filtr SPF30, który pomaga zapobiegać fotostarzeniu się skóry oraz chroni ją przed uszkodzeniami spowodowanymi działaniem szkodliwych promieni UVB.

Korektor Max Factor Radiant Lift Concealer

Korektor Radiant Lift natychmiast rozświetla skórę. Aplikator w formie gąbeczki pozwoli ci na delikatną aplikację oraz łatwe blendowanie. Korektor posiada długotrwałą i lekką formułę, witaminy C i E oraz specjalne pudry odbijające światło, dzięki którym okolica oka będzie rozjaśniona, a spojrzenie optycznie powiększone.

Gdzie kupić kosmetyki Max Factor?

Wyszukaj gamę Radiant Lift w drogeriach internetowych
Wyszukaj kosmetyki Max Factor w sklepach internetowych

Przejrzyj również podkłady do twarzy oraz korektory do twarzy lub korektory pod oczy