Lavera naturalne szampony do włosów

Moc ekstraktów roślinnych

Lavera naturalne szampony do włosów
Zdrowe, błyszczące włosy od zawsze były symbolem piękna i atrakcyjności. Piękne włosy zwykle są darem natury, ale właściwą pielęgnacją możemy wydobyć z nich to co najlepsze: blask, objętość, kolor, skręt. Włosy potrafią odwdzięczyć się jeśli będziesz je właściwie pielęgnować. Pomogą Ci w tym nowe naturalne szamony do włosów LAVERA. Szampony posiadają certyfikat NATRUE, nie zawierają silikonów, parabenów czy olejów mineralnych. Zawierają dużą ilość protein oraz organiczne kompleksy roślinne, które wzmacniają i pielęgnują włosy i skórę głowy. Formuła bazy oczyszczającej oparta jest na delikatnym oleju kokosowym.

Szampon do włosów Repair & Care

Szampon do suchych i zniszczonych włosów. Zawiera wyciąg z róży oraz proteiny groszku, które nawilżają, wygładzają i regenerują włosy.

Szampon do włosów Shine & Bounce

Szampon do włosów matowych i bez życia. Zawiera ekstrakt z perły i malwy, które nawilżają i dodają włosom blasku.

Szampon do włosów Volume & Strength

Szampon do włosów delikatnych, rzadkich i sypkich. Ekstrakty z kwiatu pomarańczy i zielonej herbaty wzmacniają włosy i dodają im objętości.

Szampon do włosów Moisture & Care

Szampon do suchych włosów i wrażliwej skóry głowy. Zawiera mleczko migdałowe i ekstrakt z aloesu, które delikatnie oczyszczają bez podrażnienia.

Szampon do włosów 2w1 Deep Care & Repair

Szampon do włosów 2w1 do włosów bardzo suchych wymagających głebokiej regeneracji. Zawiera olejek migdałowy i z orzechów macadamia.

Szampon do włosów Colour Protection & Care

Szampon do włosów farbowanych, zawiera ekstrakty awokado i żurawiny, które doskonale chronią kolor przed wypłukaniem.

Szampon do włosów Freshness & Balance Control

Szampon do włosów tłustych, przetłuszczających się. Zawiera ekstrakty z cytryny i mięty, które wzmacniają włosy, odświeżają skórę głowy i regulują przetłuszczanie się skalpu.

Gdzie kupić kosmetyki do włosów LAVERA?

Wyszukaj kosmetyki do pielęgnacji włosów LAVERA w drogeriach internetowych