Holika Holika Good Cera nawilżające kosmetyki z ceramidami

Pielęgnacja cery suchej i wrażliwej

Holika Holika Good Cera nawilżające kosmetyki z ceramidami
Holika Holika Good Cera to bogate kosmetyki z ceramidami, które doskonale nawilżają i regenerują skórę. Linia przeszła właśnie zmianę opakowań na bardziej nowoczesne i czytelne.
Głównym składnikiem kosmetyków Holika Holika Good Cera jest kompleks ceramidów Power CeramideTM, zapewniający jej nawilżenie i odpowiedni poziom lipidów. Drugim ważnym komponentem kosmetyków jest kompleks Green PollubarrierTM, który chroni skórę przed stresem i niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi (np. promieniowaniem UV, dymem papierosowym, wolnymi rodnikami) zapewniając jej czystość i elastyczność.

Ceramidy to związki organiczne z grupy lipidów, które naturalnie występują w skórze, stanowią aż 50% budulca warstwy rogowej naskórka. Ceramidy ściśle do siebie przylegają, zapewniając w ten sposób skórze nieprzepuszczalność dla wody, ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, jędrność i elastyczność. Niestety z wiekiem liczba i produkcja ceramidów w skórze zmiejsza się, u starszych osób skóra w ogóle nie produkuje ceramidów. Dlatego tak ważna jest odpowiednia pielęgnacja i nawilżanie skóry aby na dłużej zachować jej młody wygląd i elastyczność.
Kosmetyki Holika Holika Good Cera są idealne do skóry suchej i wrażliwej, ale także dla skóry dojrzałej lub odwodnionej, pozbawionej elastyczności. Kosmetyki są doskonałe na jesienne i zimowe dni! Kosmetyki do oczyszczania skóry mają niskie pH o wartości 5,5, które jest podobne do pH skóry, dzięki temu pielęgnacja nie niszczy naturalnej bariery ochronnej skóry i nie podrażnia jej.
Kosmetyki są wolne od 7 szkodliwych dla cery składników: sztucznych barwników, sztucznych zapachów, oleju mineralnego, talku, wazeliny, trietanoloaminy i benzofenonu.

Holika Holika Good Cera

W linii znajdziesz piankę do mycia, tonik, emulsję do twarzy, mgiełkę i krem.
Super odżywczy krem z ceramidami, kwasami tłuszczowymi i cholesterolem głęboko nawilża. Działa przeciwzmarszkowo, wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry oraz zabezpiecza przed niekorzystnym wpływem środowiska zewnętrznego. Zapewnia 72 godzinne nawilżenie! Krem zawiera dodatkowo masło shea, ekstrakt z aloesu oraz liczne olejki roślinne.
Pianka, tonik i emulsja do twarzy delikatnie złuszczają martwe komórki naskóra dzięki zawartości enzymów mikroorganizów Bacillus. Substancje te powodują, że skóra każdego dnia jest łagodnie odnawiana i rewitalizowana.

Wyszukaj kosmetyki Good Cera Holika Holika Wyszukaj kosmetyki Holika Holika