Garnier Botanic Therapy kosmetyki do włosów z ekstraktami roślinnymi

Bogactwo natury, łagodne formuły, piękne zapachy

Garnier Botanic Therapy kosmetyki do włosów z ekstraktami roślinnymi
Przedstawiamy odnowioną gamę kosmetyków do pielęgnacji włosów Garnier Botanic Therapy! Kosmetyki zapewniają intensywną pielęgnację, która wydobywa i podkreśla naturalne piękno Twoich włosów​​. Linia obejmuje szampony do włosów, odżywki do włosów, kremy bez spłukiwania do intensywnej pielegnacji, maski do włosów do stosowania 1 raz w tygodniu a także cudowny olejek zmiękczający włosy. Wszystkie kosmetyki Garnier Botanic Therapy zawierają naturalne ekstrakty roślinne. Nie zawierają parabenów.

Botanic Therapy Miód i Propolis

Gama do włosów bardzo zniszczonych. Szampon, odżywka i regenerujący krem bez spłukiwania naprawiają włosy, chronią je, odżywiają i ułatwiają rozczesywanie.

Botanic Therapy Mityczna Oliwka

Kosmetyki do włosów bardzo suchych i zniszczonych: szampon, odżywka intensywnie odżywiają włosy aż po same końce, bez obciążania ich. W gamie będzie również niebawem maska do włosów w słoiku.

Botanic Therapy Olejek Arganowy i Kamelia

Gama do włosów matowych i niezdyscyplinowanych: szampon, odżywka i olejek odżywiają włosy, nadają im blask i jedwabistą miękkość.

Botanic Therapy Żurawina i Olejek Arganowy

Szampon i odżywka do włosów farbowanych i z pasemkami chronią włosy, odżywiają je i nadają im blask.

Botanic Therapy Zielona Herbata

Kosmetyki do włosów normalnych i przetłuszczających: szampon i odżywka. Zawierają też ekstrakty z eukaliptusa i cytryny. Naturalnie oczyszczają i orzeźwiają włosy, nadają im blask i ułatwiają rozczesywanie.

Botanic Therapy Olejek Rycynowy i Migdał

Gama do włosów osłabionych i łamliwych: szampon, odżywka i krem bez spłukiwania wzmacniają włosy i odżywiają je. W gamie będzie również niebawem maska do włosów w słoiku.

Wyszukaj wszystkie kosmetyki Garnier Botanic Therapy