Foreo UFO inteligentne urządzenie do aplikacji maseczek

Zaawansowane technologie i koreańskie maski do twarzy

Foreo UFO inteligentne urządzenie do aplikacji maseczek
Szwedzka marka FOREO wprowadziła rewolucyjne 90-sekundowe maseczki do twarzy wraz z inteligentnym urządzeniem Foreo UFO.
FOREO UFO to inteligentny zabieg kosmetyczny, który jest kontrolowany za pomocą Twojego smartfona. 90-sekundowe zabiegi na twarz wykorzystują takie technologie jak światło LED, termoterapię, krioterapię oraz pulsację T-Sonic.

Okrągłe urządzenie mieści się w dłoni i występuje w 3 wariantach kolorystycznych: jasnoróżowym, ciemnoróżowym i niebieskim. Silikonowy korpus jest higieniczny, miły w dotyku, całkowicie wodoodporny i zawiera port USB do ładowania.

Jak działa FOREO UFO?

Specjalnie zaprojektowaną maseczkę, umieszczasz w urządzeniu. Po jego włączeniu stosujesz UFO bezpośrednio na skórę, równomiernie ją rozprowadzając. Podczas zabiegu możesz zastosować światło LED (nie zawiera UV!).
  • czerwone światło (629 nm) przeciwdziała starzeniu i stymuluje produkcję kolagenu
  • zielone światło (519 nm) rozjaśnia przebarwienia i wyrównuje koloryt
  • niebieskie światło (464 nm) działa antybakteryjne i stymuluje krążenie
Na początku zabiegu, pod wpływem ciepła skóra odpręża się, pory otwierają się, a dzięki pulsacji T-Sonic aktywne składniki skutecznie wchłaniają się w skórę. W końcowym etapie krioterapia "zamraża" składniki, zmniejsza widoczność porów, redukuje obrzęki, pozostawiając uczucie odświeżenia i ożywienia skóry.

FOREO na początek wprowadziło dwie maski, do użytku rano Make My Day oraz wieczorem Call it a Night, jednak w przyszłości planuje rozszerzyć swoją kolekcję. Każda maska UFO jest wzorowana na koreańskich maseczkach w tkaninach, wykonana jest z miękkiej mikrofibry nasączonej ekstraktami z roślin i owoców oraz naturalną wodą kwiatową i olejkami roślinnymi.

Aplikacja Foreo Beauty Tech na smartfon pozwala na większą kontrolę nad urządzeniem. Możesz używać jej do zmiany natężenia światła, ogrzewania i chłodzenia, a także intensywności pulsacji T-Sonic. W ten sposób ustawienia możesz dostosować do własnych potrzeb skóry.

Foreo UFO można kupić w USA za 279$, w Europie za 279€, a w Polsce za 1199 zł.

Gdzie kupić FOREO UFO online?

Wyszukaj akcesoria Foreo UFO w sklepach internetowych