Farmona Radical nowe suche szampony do włosów

Błyskawiczna świeżość i objętość bez mycia włosów!

Farmona Radical nowe suche szampony do włosów
Suchy szampon w aerozolu w prosty i szybki sposób oczyszcza skórę głowy oraz włosy pomiędzy myciami. Po użyciu szamponu fryzura nabiera objętości i lekkości, włosy są uniesione u nasady oraz bardziej podatne na stylizację. Farmona stworzyła 3 nowe suche szampony Farmona Radical, każdy do innego rodzaju włosów.

Radical Suchy szampon z odżywką do włosów zniszczonych i osłabionych

Ten suchy szampon to innowacyjne rozwiązanie pozwalające oczyścić i odświeżyć włosy bez użycia wody oraz poprawić ich kondycję i wygląd. Bogata formuła, bazująca na staranie dobranych składnikach , zapewnia wielokierunkowe działanie. Oczyszcza skórę głowy i włosy u nasady, błyskawicznie dodaje im objętości i zapewnia intensywną dawkę świeżości. Jednocześnie odżywia i wzmacnia włosy, przywracając im witalność i atrakcyjny wygląd.

Radical Suchy szampon do włosów przetłuszczających się

Ten suchy szampon do włosów przetłuszczających zapewnia ekstra świeżość. Skuteczna formuła, bazująca na starannie dobranych składnikach, nie tylko oczyszcza i intensywnie odświeża, ale także zmniejsza wydzielanie sebum i skłonność do przetłuszczania, wydłużając świeżość włosów do 24h. Dodatkowo przywraca im lekkość i zwiększa objętość oraz nadaje przyjemny, świeży zapach, jak po umyciu głowy.

Radical Suchy szampon do włosów cienkich i delikatnych

Ten szampon suchy to ekspresowe rozwiązanie dla osłabionych i pozbawionych objętości włosów. Skuteczna formuła MEGA OBJĘTOŚĆ, bazująca na starannie dobranych składnikach, w prosty i szybki sposób oczyszcza skórę głowy oraz włosy pomiędzy myciami. Jednocześnie przywraca im lekkość i świeżość oraz unosi u nasady, dodając spektakularnej objętości.

Jak stosować suchy szampon do włosów?

Suche włosy starannie rozczesać. Przed każdym użyciem mocno wstrząsnąć pojemnikiem. Szampon rozpylać u nasady włosów krótkimi seriami z odległości ok. 20cm. Pozostawić na około 2 minuty, a następnie delikatnie wmasować w skórę głowy oraz włosy u nasady. Dokładnie wyczesać w celu usunięcia nadmiaru produktu i ułożyć fryzurę. Nie wdychać i nie rozpylać w kierunku oczu.

Gdzie kupić suche szampony Radical?

Wyszukaj suche szampony Farmona Radical w drogeriach internetowych.