Dermika Bloq Age kosmetyki odmładzające w rytmie dobowym

Kuracja odmładzająca anti-pollution

Dermika Bloq Age kosmetyki odmładzające w rytmie dobowym
Dermika Bloq-Age to nowa linia kosmetyków przeciwstarzeniowych. Co kilka miesięcy Dermika prezentuje nam swoje nowości - produkty nowoczesne, luksusowe, komfortowe w stosowaniu, które widocznie opóźniają starzenie się skóry. Nowe kosmetyki Dermiki Bloq-Age zostały zaprojektowane tak, aby maksymalizować efekty pielęgnacji poprzez komplementarne, wyspecjalizowane działanie kremów na dzień i na noc. Oba kremy uzupełniają swoje działanie! W ciągu dnia krem na dzień blokuje dewastujące zanieczyszczenia i promieniowanie UV, tym samym hamuje procesy dziennego starzenia. Krem na noc, z odmładzającą witaminą C i ektoiną, maksymalizuje efekty nocnej odnowy.
Krem na dzień zawiera Bloq-Age filtry SPF15 (UVA, UVB, IR, HEV) oraz specjalny kompleks biopolimerów o działaniu anti-pollution chroniący przed zanieczyszczeniami zewnętrznymi i chemii domowej.
Krem na noc Bloq-Age zawiera witaminę C oraz ektoinę, które chronią DNA komórek skóry i stymulują je do produkcji kolagenu, aby przedłużyć młodość skóry.
Krem koncentrat Bloq-Age zawiera oprócz witaminy C, ektoiny oraz kompleksu anti-pollution ekstrakt z planktonu żyjącego w ekstremalnie trudnych warunkach temperaturowych. Roślinny ekstrakt ogranicza wpływ stresu termicznego na komórki skóry i stymuluje ich metabolizm.
Krem pod oczy Bloq-Age poprawia nawilżenie, spłyca zmarszczki i rozjaśnia cienie pod oczami.

Efekty kuracji na dzień i na noc Bloq-Age

Kuracja kremami Dermika Bloq-Age ogranicza skutki starzenia, redukuje zmarszczki nawet o 31%, zmniejsza intensywność przebarwień nawet o 44%. Aż 90% kobiet w trakcie kuracji zauważyło poprawę jędrności, elastyczności i wygładzenia skóry.

Gdzie kupić kosmetyki Dermika

Wyszukaj kosmetyki Dermika w sklepach internetowych