Bulfresh Cosmetic Argan Rose kosmetyki z olejkiem różanym i arganowym

Odmładzające kosmetyki do twarzy i ciała

Bulfresh Cosmetic Argan Rose kosmetyki z olejkiem różanym i arganowym
Bulfresh Cosmetic to bułgarskie kosmetyki oparte na naturalnych olejkach i ekstraktach roślinnych. Głównym esencjonalnym składnikiem kosmetków Bulfresh jest znany na cały świat, najdroższy i najcennejscy olejek - olejek różany pochodzący z róży damasceńskiej. 70% światowej produkcji olejku różanego pochodzi właśnie z bułgarskich pól różanych.

Olejek różany ma dobroczynne właściwości dla skóry. Doskonale nawilża, regeneruje skórę, chroni przed wysuszeniem, wygładza i przywraca elastyczność skórze. Ponadto nadaje się do skóry wrażliwej gdyż łagodzi podrażnienia, redukuje zaczerwienienia i uszczelnia naczynia krwionośne. Olejek wykorzystywany jest także przy pielęgnacji skóry trądzikowej lub z przebarwieniami gdyż wyrównuje koloryt, zmniejsza blizny potrądzikowe i łagodzi chorobowe zmiany skórne. Olejek różany daje oczywiście kosmetykom przepiękny zapach!

Nowa seria kosmetyków Bulfresh Cosmetic Argan & Rose oprócz cennego olejku różanego zawiera dodatkowo olejek arganowy. Olejek arganowy znany w kosmetyce jako płynne złoto z Maroka ma działanie przeciwzmarszczkowe, odżywsze i zmiękczające. Pielęgnuje z powodzeniem każdy rodzaj skóry. W gamie Argan & Rose znajdziesz kremy do twarzy na dzień, na noc i pod oczy, kosmetyki do ciała, włosów i pod prysznic.

Wyszukaj wszystkie kosmetyki Bulfresh Cosmetic