Bioetiq Dotyk Natury kosmetyki z olejem z róży japońskiej

Sekret pięknej skóry Japonek

Bioetiq Dotyk Natury kosmetyki z olejem z róży japońskiej
BIOETIQ - polska marka kosmetyków naturalnych - wprowadziła własnie różane nowości do pielęgnacji twarzy i ciała. Głównym składnikiem serii jest olej z róży japońskiej.
Olej z róży japońskiej jest bogaty w korzystny profil kwasów tłuszczowych i aktywne związki biologicznie. W doskonały sposób przyczynia się do odżywienia i regeneracji skóry. Olej z róży japońskiej znany także jako Tsubaki Oil jest tradycyjnym sekretem pielęgnacji ciała w kulturze japońskiej i obecnie szeroko stosowany w produktach kosmetycznych w Japonii. To dzięki niemu japońskie gejsze zawdzięczają delikatność i piękno zarówno skóry jak i włosów.

Bioetiq Balsam do ciała Dotyk Natury

Balsam do ciała zawiera naturalne oleje: monoi, migdałowy, kokosowy i z róży japońskiej, które działają nawilżająco oraz poprawiają elastyczność i gładkość skóry. Dodoatkowo balsam zawiera również witaminy A, E, F, d-panthenol oraz masło shea, które doskonale regeneruje skórę.

Bioetiq Krem Dotyk Natury

Krem na dzień i na noc - uniwersalny, o bogatej, odżywczej formule. Zawiera olej z róży japońskiej, olej Monoi, masło mango, kwas hialuronowy, fitokolagen oraz kompleks witamin E i C.

Bioetiq Olej z róży japońskiej

Olej z róży japońskiej pozyskiwany jest w procesie tłoczenia na zimno nasion rośliny Camellia japonica. Stosowany w pielęgnacji włosów i skóry. To dzięki niemu skóra staje się odżywiona, gładka i elastyczna.

Gdzie kupić kosmetyki BIOETIQ?

Wyszukaj kosmetyki BIOETIQ w drogeriach internetowych