Artdeco Art of Beauty świąteczna kolekcja kosmetyków do makijażu

Kolekcja inspirowana sztuką kaligrafii

Artdeco Art of Beauty świąteczna kolekcja kosmetyków do makijażu
Nowa świąteczna kolekcja kosmetyków do makijażu ARTDECO Art of Beauty powstała we współpracy z wielokrotnie nagradzanym wietnamskim artystą Oanh Pham Phu. Łącząc azjatyckie tradycje z wpływami kultury europejskiej, wykorzystuje on w swoich dziełach sztukę kaligrafii. Kolekcja inspirowana delikatnymi liniami, świetlistym i minimalistycznym stylem. Z kosmetykami z kolekcji Art of Beauty stworzysz piękny, perfekcyjny, świąteczny makijaż. Kosmetyki nie zawierają parabenów, zostały przetestowane dermatologicznie.

Eyeliner Calligraphy Dip Eyeliner

W kolekcji nie mogło zabraknąć eyelinera przypominającego końcówkę pióra do kaligrafii. Eyeliner posiada ultra cienki aplikator, który pozwala na narysowanie precyzyjnej kreski o dowolnej grubości . Jest trwały i wodoodporny. Nie zawiera olejów mineralnych, bezzapachowy. Odpowiedni dla osób noszących szkła kontaktowe.
artdeco art of beauty
Eyliner jest dostępny w kolorze czarnym oraz 3 świątecznych iskrzących odcieniach:
01 Black
12 Gold
14 Silver
09 Burgundy

Wyszukaj wszystkie eyelinery Artdeco

Kasetka magnetyczna Beauty Box

Kasetka ozdobiona złotymi literami, które wykaligrafował artysta Oanh Pham-Phu. Kasetka do samodzielnego skomponowania zestawu kosmetyków. Możesz umieścić w niej ulubione cienie do powiek, puder do ust, róż do policzków lub korektor. ARTDECO opracowało system wymiennych wkładów magnetycznych abyś sama mogła stworzyć własny zestaw, który najczęściej używasz, ze swoimi ulubionymi odcieniami.
artdeco art of beauty
Wyszukaj wszystkie kasetki Artdeco

Róż do policzków Calligraphy Blusher

Trójkolorowy róż do policzków w pięknej kasetce w limitowanej edycji. Pięknie podkreśla policzki i rozświetla twarz.
Na opakowaniu Oanh Pham Phu wykaligrafował złotymi literami sentencję, w której określa sztukę makijażu jako drogę do tworzenia własnego świata piękna.
artdeco art of beauty
Wyszukaj wszystkie róże do policzków Artdeco

Pomadka do ust Mat Performance Lipstick

Ultra matowa pomadka do ust o intensywnym kolorze. Pomadka posiada delikatną kremową konsystencję. Zawiera krzemionkę Silica, która matuje oraz ułatwia aplikację pomadki.
Dostępna w 2 odcieniach:
20 Geisha Red - matowa czerwona
50 Kimono Rose - matowa różowa
artdeco art of beauty
Wyszukaj wszystkie pomadki do ust Artdeco

Brokat do ust Lip Glitter

Połyskujący, nieperfumowany brokat w czerwonym kolorze do nakładania na pomadkę lub błyszczyk. Jeżeli chcesz uzyskać efekt Glamour nałóż odrobinę brokatu na środek ust.
artdeco art of beauty
Wyszukaj wszystkie kosmetyki do makijażu Artdeco