AA Tri-Micellar kosmetyki do demakijażu

Hypoalergiczny demakijaż na bazie miceli

AA Tri-Micellar kosmetyki do demakijażu
AA Cosmetics wprowadziło nową linię kosmetyków do demakijażu AA Tri Micellar. Kosmetyki mają nowatorską formułę opartą o technologię TRI-MICELLAR dla jeszcze skuteczniejszgo oczyszczania skóry, połączonego z pielęgnacją i ochroną. Innowacyjne micele witaminowe skutecznie usuwają wszelkie zanieczyszczenia z powierzchni skóry, jednocześnie uwalniając witaminy C+E o wyjątkowych właściwościach pielęgnacyjnych.
Kosmetyki AA Tri Micellar zostały przetestowane dermatologicznie z udziałem osób z alergicznymi chorobami skóry. Nie zawierają barwników i parabenów. Posiadają pH neutralne dla skóry. Żele, tonik i mleczko zawierają hipoalergiczną kompozycję zapachową, natomiast płyny micelarne są bezzapachowe.

Tonik regenerujący przywraca fizjologiczną równowagę skóry, tonizując i doskonale ją odświeżając. Jest idealny do każdego rodzaju typu cery.
Mleczko niezwykle skutecznie oczyszcza skórę i chroni przed przesuszeniem, dzięki czemu jest idealne do pielęgnacji każdego rodzaju skóry.
Żel nawilżający do mycia twarzy pomaga utrzymać optymalną równowagę hydrolipidową skórze suchej i normalnej, nie naruszając jej fizjologicznej bariery ochronnej.
Płyn micelarny 3w1 dla skóry mieszanej i normalnej zapewni jej perfekcyjne oczyszczanie bez użycia wody, tonizację oraz zmatowienie. Natomiast płyn micelarny do skóry suchej i normalnej dokładnie i szybko usuwa makijaż i oczyszcza bez użycia wody, nie naruszając równowagi fizjologicznej.
Żel peelingujący do mycia twarzy z mikrodrobinkami idealnie oczyszcza cerę normalną i mieszaną, przywracając równowagę między suchymi a tłustymi partiami.

Wyszukaj kosmetyki AA Tri Micellar
Wyszukaj wszystkie kosmetyki AA Cosmetics