AA Sensi Skin kosmetyki do brwi

Perfekcyjny makijaż brwi w kilka chwil

AA Sensi Skin kosmetyki do brwi
Gama kosmetyków AA Sensi Skin poszerzyła się o nowości do makijażu brwi. Dzięki nowym kosmetykom uzyskasz idealne brwi podkreślając oprawę oczu i nadając spojrzeniu głębi.

Wosk do brwi i rozświetlacz Brow Designer

To specjalny zestaw 2w1, dzięki któremu, stworzysz idealny kształt i kolor brwi.
Jasny cień rozświetli łuk brwiowy i sprawi, że brew będzie uniesiona. Koloryzujący wosk do brwi podkreśli kształt łuku brwiowego. Unikalny kształt końcówki z pędzelka pozwoli na precyzyjną aplikację.
Dostępny w 4 odcieniach

Pomada do brwi Brow Pomade

Pomada do brwi koloryzuje i dyscyplinuje włoski brwi. Nadaje się do nadania kształtu oraz dopełnienia brakujących włosków. Bardzo dobra pigmentacja sprawia, że wystarczy odrobina aby uzyskać zadowalający efekt, dzięki czemu jest też bardzo wydajna. Konsystencja pozwala na sprawne rozprowadzenie bez obaw o przerysowany wygląd.
Dostępna w 2 odcieniach.

Żel do brwi Brow Stylist

Żel do brwi podkreśli je i ujarzmi. Już jedno pociagnięcie precyzyjnie ułoży włoski. Żel ma wygodną zwężajacą się szczoteczkę z miękkimi włóknami, która pozwala niezwykle precyzyjnie zdefiniować brwi. Formuła żelu zawiera keratynę, która odzywia brwi i dodaje im blasku. Żel nie skleja i nie obciąża brwi, a naturalny efekt utrzymuje się przez cały dzień.
Dostępny w 2 kolorach.

Wyszukaj kosmetyki AA Sensi Skin