Perfecta Fenomen C Fenomenalny efekt rozświetlenia i odmłodzenia skóry

Perfecta Fenomen C Fenomenalny efekt rozświetlenia i odmłodzenia skóry
Dobroczynny wpływ witaminy C na skórę odkryto już bardzo dawno. Pogłębienie wiedzy oraz lepsze zrozumienie działania witaminy C umożliwiło stworzenie nowej, innowacyjnej linii PERFECTA FENOMEN C TH . Cała seria opiera się na unikalnym kompleksie CTH, będącym połączeniem trzech skoncentrowanych form witaminy C w postaci lipofilowej, liposomowej hydrofilowej C 5300 wraz z transporterami SVCT-1, które pobudzają transport witaminy C bezpośrednio do komórek skóry. Jest to najnowsze odkrycie kosmetologii i najważniejszy czynnik decydujący o maksymalnym przyswajaniu i skutecznym działaniu witaminy C w skórze.
Każda z postaci witaminy C zastosowana w produktach PERFECTA FENOMEN C jest nowatorskim rozwiązaniem ukierunkowanym na jej działanie. Wszystkie formy witaminy C charakteryzują się wysoką stabilnością, bezpieczeństwem oraz udowodnioną skutecznością w działaniu. Ponadto każda z form wnika w głębsze warstwy skóry dzięki technologii hiper-migracji w całej linii.

Wszystkie produkty serii PERFECTA FENOMEN C działają przeciwzmarszczkowo, nawilżająco, energizująco oraz rozjaśniająco, przyczyniając się do poprawy kolorytu i ogólnego wyglądu skóry.

FENOMEN C wyróżnia się unikalną, interesującą formułą, która głęboko oddziałuje na zmysły, otulając skórę wilgocią i komfortem.
W kremach przeznaczonych dla kobiet 30+ i 40+ zastosowano nowatorską formulację „cream to water”, która w kontakcie ze skórą zamienia się w wodną emulsję, dając efekt odświeżenia oraz silnego nawilżenia. Natomiast produkty przeznaczone do skóry bardziej dojrzałej 50-60+ posiadają teksturę „cream to oil”, która pozostawia na skórze odżywczą, ochronną warstwę.

Każdy z produktów bogaty jest w unikalny KOMPLEX C i dodatkowo wzbogacony znanymi składnikami aktywnymi o doskonałym działaniu, jak kwas hialuronowy, retinol, fitohormony czy ceramidy biomimetyczne.

Wszystkie kremy z tej linii posiadają nowoczesny i innowacyjny układ filtrów przeciwsłonecznych zamkniętych w specjalnej kapsułce, dzięki czemu zapewniają wysokie bezpieczeństwo dla użytkownika oraz ochronę przed pełnym zakresem promieniowania UV.

W skład linii Perfecta FENOMEN C wchodzi 8 produktów do pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu:

  • Krem na dzień i na noc 30+ energia i detoks, głębokie nawilżenie SPF6, 50 ml, cena ok. 25 zł
  • Krem na dzień i na noc 40+ wyrównanie kolorytu, redukcja zmarszczek SPF6, 50 ml, cena ok. 25 zł
  • Krem na dzień i na noc 50+ głęboki lifting, nawilżenie SPF6, 50 ml, cena ok. 25 zł
  • Krem na dzień i na noc 60+ poprawa owalu, ujędrnienie SPF6, 50 ml, cena ok. 25 zł
  • Balsam pod oczy i na powieki 30+ rozjaśnienie, likwidacja cieni, wygładzenie, tubka 15 ml, cena ok. 20 zł
  • Krem pod oczy i na powieki 50+ 60+ rozjaśnienie, likwidacja worków, redukcja zmarszczek, tubka 15 ml, cena ok. 20 zł
  • Booster na dzień i na noc, wyrównanie kolorytu, nawilżenie, odżywienia, flakonik z pipetką 15 ml, cena ok. 28 zł
  • Maska na twarz, szyję i dekolt, wyrównanie kolorytu, poprawa napięcia, ujędrnienie, tubka 60 ml, cena ok. 30 zł
Ambasadorką marki Perfecta została Magdalena Różdżka, aktorka.