Panasonic i kosmetyki Rituals - doskonałe połączenie depilacji i pielęgnacji

Rituals w promocji depilatorów Panasonic

Panasonic i kosmetyki Rituals - doskonałe połączenie depilacji i pielęgnacji
Rituals to marka zainspirowana dalekowschodnią filozofią Ayurwedy, która przywraca harmonię i podkreśla urodę kobiecego ciała. Kosmetyki zawierają kompozycje olejków eterycznych, ziół, przypraw i olejów roślinnych. Rituals to kosmetyki pełne kolorów i urzekających zapachów, które przyniosą Ci regenerację i upragniony relaks.
Firma Panasonic, zainspirowana wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu sprzętów do pielęgnacji ciała, skonstruowała serię depilatorów ED. Te doskonałe urządzenia o wysokiej jakości i wydajności, dają szereg możliwości dokładnego i bezbolesnego usuwania włosów oraz kontrolowania ich wzrostu, pielęgnowania gładkiej skóry.

Depilator Panasonic ES-ED93

To najwyższej klasy depilator wyposażony w 6 wymiennych nasadek. Każda z nich służy do pielęgnacji innej części ciała, gdyż skóra w każdym rejonie jest inna i wymaga odmiennego podejścia. Innowacje zastosowane w tym urządzeniu pozwolą nam nie tylko na osiągnięcie idealnie gładkich nóg, ale również zadbanie o skórę rąk, okolic bikini czy pach. ES-ED93 posiada również dodatkową rolkę peelingującą stopy!

Dwa pozostałe depilatory z serii ED, Panasonic ES-ED53 i Panasonic ES-ED23, to niezwykle wygodne i funkcjonalne urządzenia, które pozwolą na depilację zarówno na sucho, jak i na mokro. Dzięki głowicy zaopatrzonej w podwójny dysk depilacja jest niezwykle szybka i skuteczna. Zaś 48 pęset zapewni skuteczność każdego pociągnięcia i dokładnie usunie niepożądane owłosienie.
Panasonic depilator
Panasonic depilator
Panasonic depilator
Już od 17 listopada w wybranych sklepach ze sprzętem Panasonic kupując jeden z depilatorów Panasonic z serii ED otrzymamy zestaw fantastycznych kosmetyków Rituals całkowicie za darmo (dowiaduj się o promocji bezpośrednio w sklepach)

Wyszukaj depilatory Panasonic
Wyszukaj wszystkie depilatory
Wyszukaj kosmetyki Rituals