Couleur Caramel - profesjonalne kosmetyki ekologiczne do makijażu

Bio kosmetyki do makijażu

Couleur Caramel - profesjonalne kosmetyki ekologiczne do makijażu
Couleur Caramel to naturalne kosmetyki ekologiczne do makijażu, dzięki którym wreszcie możemy czuć się swobodnie. Marka umożliwia wykonanie makijaży, o jakich tylko marzymy. Szeroka gama kolorystyczna rozbudza naszą fantazję. Łącząc unikatowy skład ze świetną jakością produktów otrzymano markę eko i bio uznawaną za nr 1 jeden na świecie. Kosmetyki tej marki używane są przez wizażystów, którzy wykorzystują ich potencjał w pokazach mody, światowych wydarzeniach, telewizji oraz w salonach piękności.

Naturalność Couleur Caramel

Couleur Caramel to kosmetyki naturalne, eko i bio - bez konserwantów, sztucznych związków zapachowych, parabenów, talku i parafiny, kalafonii, formaliny, olei mineralnych, fenoksyetanolu i toluenu. Ich składniki aktywne intensywnie rewitalizują skórę sprawiając, że z dnia na dzień wygląda ona zdrowiej i bardziej promiennie. Ekologiczne kosmetyki pozwalają uzyskać piękny makijaż, który jednocześnie odżywia, leczy i poprawia kondycję skóry. To świetna alternatywa nie tylko dla kobiet z wrażliwą, alergiczną i delikatną skórą, ale także tych, które cenią sobie zdrowy tryb życia oraz wysokiej jakości eko kosmetyki. Istotne dla zdrowia są składy produktów, dlatego w tych kosmetykach odnajdziecie odpowiednio wyselekcjonowane naturalne i organiczne składniki aktywne, takie jak olej arganowy, olej ze słodkich migdałów, jojoba, z pestek winogron, z nasion baobabu, ekstrakt z liści czerwonej herbaty, masło shea i wiele innych substancji odżywczych.

Certyfikaty Couleur Caramel

Wiarygodność marki potwierdzają certyfikaty, które przyznawane są produktom spełniającym rygorystyczne normy dotyczące jakości kosmetyków ekologicznych: certyfikat Ecocert, certyfikat Cosmebio, certyfikat Qualite France.
certyfikaty couleur caramel


Możesz być pewna, że ponad 95% składników kosmetyku jest pochodzenia naturalnego a składniki syntetyczne stanowią maksymalnie 5% składu produktu. Kosmetyk nie zawiera składników modyfikowanych genetycznie, syntetycznych substancji barwiących, zapachowych, sztucznych tłuszczy, olejów, silikonów, parafiny i innych pochodnych ropy naftowej oraz emulgatorów PEG.

Ponadto kosmetyki Couleur Caramel mają certyfikaty FSC i PEFC przyznawane wyrobom z drewna i papieru. Oznaczenie takie wskazuje, że materiały np. opakowania pochodzą z lasów, w których gospodarka uwzględnia zasady ochrony środowiska, aspekty społeczne i ekonomiczne. Jeszcze jeden certyfikat IMPRIM'VERT, który daje gwarancję, że przy drukowaniu etykiet i materiałów reklamowych zadbano o ograniczenie negatywnego wpływu na środowisko naturalne m.in. monitorowaniem zużycia energii, stosowaniem papieru bez chloru, eliminacją odpadów mających negatywny wpływ na środowisko.

Wyszukaj kosmetyki Couleur Caramel w drogeriach internetowych