Celia Q10 kremy przeciwzmarszczkowe wzbogacone elastyną

Kremy dla kobiet dojrzałych z koenzymem Q10 i elastyną.

Celia Q10 kremy przeciwzmarszczkowe wzbogacone elastyną
CELIA wzbogaciła swoje kremy przeciwzmarszczkowe dla dojrzałych kobiet o elastynę.
Teraz wszystkie kremy z tej serii zawierają koenzym Q10, zwany eliksirem młodości oraz elastynę, która przywraca jędrność i napięcie. Ten duet świetnie pobudza naturalne procesy naprawcze w skórze. Kremy polecane są do stosowania zarówno na dzień jak i na noc. Każdy krem kosztuje ok. 7 zł

  • CELIA Q10 Przeciwzmarszczkowy krem liftingujący 50+ na dzień i na noc. Zawiera dodatkowo tetrapeptyd, ekstrakt z dzikiej róży oraz polisacharydy, które zapewniają skórze błyskawiczny lifting.
  • CELIA Q10 Przeciwzmarszczkowy krem regenerujący 60+ na dzień i na noc. Zawiera dodatkowo polisacharydy z baobabu , które zwiększają napięcie skóry, minimalizując widoczność zmarszczek i bruzd.
  • CELIA Q10 Przeciwzmarszczkowy krem uelastyczniający 70+  na dzień i na noc. Zawiera ekstrakt z orchidei, który przywraca skórze gładkość, oraz tetrapeptydy, które pobudzają syntezę kolagenu, dzięki czemu zwiększają napięcie skóry i spłycają głębokie zmarszczki.
  • CELIA Q10 Przeciwzmarszczkowy krem odżywczy 80+ na dzień i na noc. Zawiera peptydy, które wyraźnie spłycają zmarszczki. Olej makadamia głęboko nawilża, zmiękcza i chroni przed przesuszeniem nawet bardzo delikatną skórę.