Celia De Luxe Argan Królewski

Celia De Luxe Argan Królewski
Argan Królewski to linia trzech kremów na dzień i na noc. Każdy z kremów jest przeznaczony dla innego typu cery i zawiera drogocenny, marokański olej arganowy, odmładzające oleje: marula, jojoba oraz trzeci, dopasowany do danego typu cery olejek. Dzięki takiemu składowi kremy regenerują, nawilżają i napinają skórę. Celia obiecuje wygładzenie zmarszczek i efekt jedwabistej gładkości na skórze.

Linia Argan Królewski to 3 kremy:

  • Odżywczy krem przeciwzmarszczkowy na dzień i noc to półtłusty krem dla cer suchych z dodatkiem odżywczych ceramidów ryżowych oraz olejku macadamia. Krem nawilża i odżywia suchą, skłonną do podrażnień cerę i odbudowuje warstwę lipidów.

  • Matujący krem przeciwzmarszczkowy na dzień i noc to lekki krem dla skór tłustych i mieszanych. Oprócz oleju arganowego, marula, jojoba i migdałowego, krem zawiera dodatek matującej kory Enantia. Zmniejsza widoczność porów skóry oraz przedłuża trwałość makijażu.

  • Naprawczy krem przeciwzmarszczkowy na dzień i noc dla cer naczynkowych. Jest to krem o półtłustej konsystencji, którego zadaniem jest nie tylko ujędrnić i wygładzić cerę, ale też zadbać o naczynka, złagodzić podrażnienia i zapobiec zaczerwienieniom. Jego receptura została oparta tak jak w poprzednich na marokańskim oleju arganowym, olejku marula, jojoba oraz wskazanym przy cerze naczynkowej - oleju monoi de tahiti. Kosmetyk zawiera dodatek wzmacniającej naczynka Rutyny-C.

Przybliżona cena kremów to 12,90 zł.