AA Novaskin kosmetyki z kwasem laktobionowym

AA Novaskin kosmetyki z kwasem laktobionowym
AA Novaskin to najnowsza linia AA Cosmetics stworzona przez Laboratorium Naukowo-Badawczego Oceanic, jedno z najnowocześniejszych w Europie Środkowej. Kosmetyki AA Novaskin w rewolucyjny sposób stymulują naskórek do regeneracji dając efekt "nowej skóry".

Głównym składnikiem kosmetyków z nowej linii jest kwas laktobionowy, który stymuluje proces odnowy komórkowej. Dzięki silnym właściwościom antyoksydacyjnym zmniejsza uszkodzenia tkanek spowodowane działaniem rodników tlenowych, jak również zapobiega powstawaniu zmarszczek i wiotczeniu skóry. Jego unikalnym zdolnościom nawilżającym i naprawczym towarzyszy działanie złuszczające, w pełni bezpieczne dla skóry wrażliwej i skłonnej do alergii.
Kosmetyki AA Novaskin zostały wzbogacone również o wyciąg z komórek macierzystych z liści winogron o intensywnym działaniu nawilżającym oraz system Acti-Repair, który aktywuje proces regeneracji i działa łagodząco.

Efekty: już po 28 dniach kuracji odczuwalny jest efekt "nowej skóry" – odzyskuje ona sprężystość i zdrowy koloryt, a zmarszczki ulegają wygładzeniu.

Ambasadorką nowej linii została aktorka Kinga Preis.