Używamy cookies, aby ułatwić korzystanie z Esentii. Dowiedz się więcej. OK, ukryj ten pasek
Tesori d'Oriente - Woda perfumowana Białe Piżmo

Woda perfumowana Białe Piżmo

Profumo Aromatico / Perfume

marka: Tesori d'Oriente
linia: Muschio Bianco
wymiary / waga: 100 ml
ocena: 4 / 5 spośród 75 recenzji
ID: 40456
Średnia ocena
Liczba recenzji 75
46
11
9
7
2
Napisz recenzję produktu
IWONA67522
37-42 lata
0 5 0
5 / 5

Świetny zapach, długotrwały.

Tesori d'Oriente, Woda perfumowana Białe Piżmo
5 / 5

Jestem usatysfakcjonowana. To jest tylko woda a zapach utrzymuje się znacznie dłużej niżbym się spodziewała. A zapach jest niepowtarzalny, przyjemny. Czuję się zadbana.

Tesori d'Oriente, Woda perfumowana Białe Piżmo
Iga26528
31-36 lat
0 9 0
4 / 5

Zapach przyjemny, choć przypomina czasem woń mydła lub kremu nivea. Zapach utrzymuje się nie dość długo, około cztery-pięć, jeśli się uda to może nawet sześć godzin. Opakowanie jest pojemne, więc można sobie pozwolić na częste "poprawianie". Co więcej, poręczne, a dozownik działa nawet po dłuższym użytkowaniu. Może nie wygląda zbyt estetycznie, ale chyba nie ono jest głównym powodem zakupu.

Dobra relacja cena - produkt zdecydowanie zachęca do zakupu.

Tesori d'Oriente, Woda perfumowana Białe Piżmo
Anna20201
0 9 0
5 / 5

Zapach białego piżma to zapach, którego używam od dawna i pewnie nie raz jeszcze do niego wrócę. Można go łączyć z innymi zapachami, bo przecież piżmo jest bazą dla wielu perfum. Niektórzy mówią ze jest za bardzo intensywny, ale mnie odpowiada. To zapach do którego ciągle wracam. Polecam !!!

Tesori d'Oriente, Woda perfumowana Białe Piżmo
katarzyna67538
37-42 lata
0 225 0
5 / 5

Ten zapach jest czwarty z serii, który zamówiłam. Mam nadzieję, że uda mi się mieć wszystkie i wszystkie będą mi się podobać. Białe Piżmo jest bardzo ciężkim, orientalnym zapachem. Mam wrażenie, że jak otworzę oczy to znajdę się w Turcji, w Indiach albo innym mocno pachnącym miejscu na świecie. Dla mnie zapach jest za mocny, ale bardzo pasuje mojej mamie. Będzie odpowiedni na wieczór, na wielkie wyjście i tylko dla rasowej, dojrzałej kobiety z włoskim temperamentem.

Tesori d'Oriente, Woda perfumowana Białe Piżmo
5 / 5

Gorąco polecam wszystkim lubiącym niepospolite zapachy. Naprawdę orientalny, trwały, słodko uwodzicielski, zdecydowanie oryginalny, pasuje do każdej okazji. Poprawia nastrój. Kupiłam w ciemno ze względu na linię zapachową, ale cena równie atrakcyjna. Ten zapach powtórzę na pewno.

Tesori d'Oriente, Woda perfumowana Białe Piżmo
Alicja40906
43-48 lat
0 16 0
2 / 5

Kupiłam skuszona pozytywnymi recenzjami i rozczarowałam się. Zapach jest bardzo intensywny i zawiesisty, ciągnie się ogonem za użytkowniczką. Niestety, ogon ten nie jest zbyt miły dla otoczenia - w pracy znajomi zwrócili mi uwagę na niezbyt trafiony zapach. Od razu rozpoznali, że to nie są dobre markowe perfumy - "pachniesz jak moja stara ciotka". Cóż, widać moja skóra nie pozwala im się rozwinąć tak jak u innych. Jedna z koleżanek zabrała specyfik na "wypróbowanie" - został u niej, być może z bardziej pozytywnym efektem. Mam jeszcze dwa zapachy tej firmy i ogólnie myślę, że mogą być fajne jak ktoś kupuje tanie specyfiki z bazarku (to Tesori będzie miłym urozmaiceniem). jednak jak ktoś lubi używać mniej ale dobrej jakości markowych zapachów, może się rozczarować, choć trudno wymagać cudów w tym przedziale cenowym.

Tesori d'Oriente, Woda perfumowana Białe Piżmo
Małgorzata54636
43-48 lat
0 7 0
3 / 5

Jak wiele innych Pań, skusiły mnie ciekawe opinie o produkcie. Faktycznie określenia "pudrowy, babciny, mydlany" są trafne. Ja osobiście lubię mocne - jak je nazywam - "buduarowe zapachy", ale w stosunku do tego mam mieszane uczucia: jednego dnia podoba mi się, innego "tak sobie". Być może to kwestia nastroju. Oczywiście można wypróbować. Ale Miłe Panie lubiące świeże, lekkie zapachy: zalecam ostrożność, bo zapach może przytłoczyć.

Tesori d'Oriente, Woda perfumowana Białe Piżmo
Ewa20657
43-48 lat
0 12 0
5 / 5

No cóż, rzeczywiście na samym początku zapach typowo babciny, tzn. pudrowy... Z czasem zapach tej wody, który ulatnia się z rozgrzanej skóry kobiecego ciała, powoduje, że oglądają się mężczyźni na ulicy. No cóż, chyba jest w tym jakaś magia...

Tesori d'Oriente, Woda perfumowana Białe Piżmo
Agnieszka2564
43-48 lat
0 24 0
2 / 5

Oczywiście wszystko jest kwestią gustu ale dla mnie ten zapach to takie tanie perfumy, mocne duszące, nie do zniesienia.

Tesori d'Oriente, Woda perfumowana Białe Piżmo
Ewa45470
43-48 lat
0 1 0
5 / 5

Zapach zdecydowanie ciężki, słodki, bardzo zmysłowy. Nie dla kobiet lubiących świeże aromaty. Zapach bardzo kuszący, uwodzicielski, typowy orient. Polecam paniom dojrzałym, znającym własne potrzeby, wiedzącym jak wykorzystać swój wdzięk. Niezwykle długotrwały, idealny na gorące, letnie wieczory.

Tesori d'Oriente, Woda perfumowana Białe Piżmo
malgorzata47644
37-42 lata
0 3 0
2 / 5

Zachęcona pozytywnymi recenzjami kupiłam dwie wody - białe piżmo i jaśminową. Przede wszystkim trudno o bardziej tandetne opakowanie - metalowa butelka i plastikowy korek, mój Mąż skomentował: "myślałem że stadion 10-lecia już zamknęli" :) Zapach jaśminu - prawie jak Angel, tyle że "prawie" robi wielką różnicę. Zapach piżma najpierw dusi, potem mydło. Wiem, że za 30 zł nie można wymagać cudu, ale myślałam, że zapach będzie po prostu inny, oryginalny :(

Tesori d'Oriente, Woda perfumowana Białe Piżmo
Opis
Aromatyczna woda stworzona na bazie najwyższej jakości, wyselekcjonowanych esencji. Pozostawia na skórze głęboki, pełen harmonii zapach białego piżma, który utrzymuje się przez długi czas. Aromatyczny, długotrwały a zarazem subtelny, kuszący, harmonijny. Silny afrodyzjak! Kusi i pobudza emocje i zmysły!
Utwórz nowy wątek Wskazówki

Jak schować tę pomoc?

Kliknij, proszę, jeszcze raz w przycisk "Wskazówki". Pomoc się "zwinie" :).

Krótki regulamin

Bardzo prosimy o przestrzeganie ogólnie przyjętych zasad zamieszczania wypowiedzi na forach dyskusyjnych. Poniżej kilka z nich.

 1. Wypowiedzi nie mogą w żaden sposób naruszać obowiązującego w Polsce prawa,
 2. Wypowiedzi nie mogą być kopiowane z innych serwisów / źródeł (prawa autorskie),
 3. Wypowiedzi nie mogą zawierać pomówień czy godzić w czyjeś dobre imię,
 4. Wypowiedzi nie mogą zawierać sformułowań obraźliwych czy agresywnych,
 5. Prosimy o niezamieszczanie reklam (jawnych lub ukrytych) w wypowiedziach,
 6. Prosimy nie spamować (zasypywać powtarzalną lub bezwartościową treścią) forum.

Wypowiedzi nie spełniające powyższych warunków i / lub naruszające prawo lub dobre obyczaje będą usuwane, a profile blokowane.

Kilka słów o organizacji forum

 1. Wypowiedzi na forum (posty) pogrupowane są w wątki, a wątki w tematy (dyskusje),
 2. W szczególności tematem dyskusji może być konkretny produkt, marka, sklep, kategoria lub recenzja. Fora tematyczne znajdują się na zakładkach "Forum",
 3. Listę najnowszych dyskusji możesz znaleźć na stronie "Nowości -> Nowe dyskusje",
 4. Gdy zakładasz nowy wątek w dyskusji, podajesz jego tytuł oraz treść pierwszej wypowiedzi (postu),
 5. Gdy wypowiadasz się w istniejącym wątku, podajesz tylko treść wypowiedzi (postu).

Jak zamieścić nową wypowiedź?

Można tak:

 1. Wejdź na stronę produktu, marki, recenzji, kategorii lub sklepu,
 2. Wybierz zakładkę "Forum",
 3. Jeżeli chcesz założyć nowy wątek w forum na tej stronie, kliknij przycisk "Rozpocznij nowy wątek w dyskusji",
 4. Jeżeli chcesz wypowiedzieć się w jakimś istniejącym wątku, kliknij przycisk "Dodaj nowy wpis w tym wątku" umieszczony przy wybranym wątku,
 5. Wypełnij i zatwierdź formularz wypowiedzi.

Lub tak:

 1. Wejdź na stronę najnowszych wypowiedzi: "Nowości -> Nowe dyskusje",
 2. Jeżeli chcesz obejrzeć cały wątek (bo na tej stronie są pokazane tylko tytuły wątków wraz z pierwszymi wypowiedziami), kliknij w przycisk "Pokaż cały wątek",
 3. Kliknij przycisk "Dodaj nowy wpis w tym wątku" umieszczony przy wybranym wątku,
 4. Wypełnij i zatwierdź formularz wypowiedzi.

Formatowanie

Możesz wzbogacić (trochę) swoją wypowiedź stosując proste formatowanie:

 1. [b]formatowany tekst[/b] -- powoduje, że formatowany tekst będzie pogrubiony,
 2. [i]formatowany tekst[/i] -- powoduje, że formatowany tekst będzie pochylony,
 3. [u]http://strona-www/[/u] -- zamieszcza link do podanej strony WWW. Pamiętaj, aby podany adres miał przedrostek http:// i żeby był w poprawnej postaci.