Ziaja - zachwyca nowościami :)

Klio69

Dziewczyny słyszałyście o nowych kremach z serii Ziaja BB i CC? :)

juuuhu

Bardzo lubię Ziaję - niewygórowane cenowo kosmetyki o bardzo dobrej jakości. Szeroka gama produktów - każdy znajdzie coś dla siebie. Krem, o którym mówisz widziałam ostatnio w SF, ale nie zakupiłam - mam jeszcze prawie cały Lirene

evelyn1203

Ja również jestem wielką fanką firmy Ziaja, jak do tej pory chyba żaden ich produkt mnie nie roczarował. O tych kremach jeszcze nie słyszałam, ale jak znam życie niebawem je poznam:)

niebieska

O, coś dla mnie. Lubię Ziaję, a ostatnio stałam się wielką fanką tego typu kremów. Na sto procent wypróbuję, jeśli znajdę coś odpowiedniego do mojej cery.

Klio69

Niebieska z pewnością znajdziesz..i odnoszę wrażenie, że kosmetyk spełni Twoje najśmielsze oczekiwania za niewielką cenę :)

niebieska

Klio a gdzie można je kupić? Jeszcze nie widziałam nigdzie

Klio69

Ja widziałam dziś na FB oficjalny komunikat o nowych kosmetykach...pewnie najszybciej dostałabyś je w sklepie stacjonarnym Ziaja.

Justyna35356

Czy widziała któraś z was ziaję manukę w drogeriach rossmann? Na stronie rossnet wyświetla się ona w pielęgnacji.

koziczka

Byłam dzisiaj w Rossmannie i nie widziałam Ziaji BB, czy CC, ani manukę. Albo jeszcze nie weszły do Rossmanna, albo są to produkty do kupienia w stacjonarnym sklepie? No chyba, że nie zauważyłam, ale rozglądałam się za nimi..

Klio69

Myślę, że zanim nowe serii Ziaji trafią do Rossmanna minie trochę czasu. Prędzej będzie można dostać kosmetyk w stacjonarnym sklepie lub aptece.

niebieska

Ziaja manuka na pewno są w aptekach, póki co widziałam tylko w internetowych (tylko dlatego, że w stacjonarnej dawno nie byłam). Niedługo na pewno zakupię coś z tej serii , bo aż mnie skręca z ciekawości jak działają - wydają się dla mnie idealne!

bella121

Ziaja naprawdę zbiera ode mnie plusy. Co nowa seria kosmetyków, to bardziej udana!

cialkozieleni

a wiadomo, czy pojawi się ta seria w Naturze?

evelyn1203

Ziaję Manuka mozna kupić w ich sklepach stacjonarnych i zamówić w internecie. W drogeriach ich jeszcze nie widziałam. Mam nadzieję, że to tylko kwestia czasu.

OktawiaB

ja nie słyszałam, ale chętnie wypróbuje :)

Julitta

ja też nie słyszałam, ale te liście Manuka mnie zainteresowały :)

cialkozieleni

jeszcze człowiek nie odkrył wszystkich dobroczynnych działań ziół i roślin na tej planecie, Indianie wilkakorę znają od dawna, my/ja/ od momentu, kiedy Ks. Klimuszko napisał książkę ,,Wilkakora leczy raka"-dostałam ją i pomyślałam, że człowiek dookoła siebie ma całe laboratorium, nie wiadomo, która roślina, zwierzę zawiera pożądaną substancję, która uzdrawia, zaskakujące że ta sama substancja już w innym stęzeniu może okazać się zabójcza; siła natury zawsze wygra z chemią- ja wybieram liście manuka:) a Wy?

niebieska

Dziewczyny pomocy. Widziałam serię manuka w promocji drugi produkt gratis, ale już nigdzie nie mogę znaleźć. Widziałyście gdzieś?

Klio69

Ja widziałam dziś w aptece.

niebieska

Kurde a ja nigdzie już nie mogę znaleźć :/ Nawet przez internet. Trudno. Jak nie znajdę kupię osobno. Potrzebuję żelu do mycia twarzy i tak mnie najechało na Manukę :P

cialkozieleni

a na stonach firmowych Ziai? może by zagadnąć ?

martus2833

Jutro Ziaja zaprezentuje nowe maseczki. Mam nadzieję, że będą dostępne w tubkach a nie w saszetkach. W saszetce zawsze coś zostaje i mam problem z przechowywaniem reszty.

Klio69

To miła niespodzianka, mam jakieś przeczucie, że będą dotyczyły nowej serii liści z manuka.

niebieska

Też widziałam info na FB :) Ciekawa jestem co wymyślili :)

evelyn1203

Mam nadzieję, że seria z liśćmi manuka stanie się z czasem ogólnodostępna w Polsce. Ja moja pastę do buzi z tej serii kupiłam w sąsiednim mieście w sklepie stacjonarnym Ziaji. U mnie w moim miasteczku niestetety bardzo ciężko dostać te kosmetyki.

Klio69

Z kolei w moim są dostępne, lecz w stacjonarnych sklepach Ziaji można skorzystać z lepszej ofery promocyjnej..nawet taka mała rzecz przy i tak tanich kosmetykach Ziaji jest w stanie deostarczyć większej satysfakcji.