Ziaja liście zielonej oliwki

ruda93

Dziewczyny, słyszałyście coś o tej serii kosmetyków? W jej skład wchodzą: oliwka do mycia, maska oczyszczająco-ściągająca, maska regenerująca, oliwkowa woda tonizująca, dezodorant w kulce, peeling, dwufazowy płyn do demakijażu oczu i ust oraz skoncentrowany krem SPF 20. Ja właśnie o tej serii dowiedziałam się z Wizażu i koniecznie musiałam do Was o tym napisać!

niebieska

Pierwsze słyszę :) Ale ogromnie się cieszę, że Ziaja ciągle nas zaskakuje nowościami. Jeszcze nie ochłonęłam po Manuce, a tu proszę :) Brawo! Oby tylko nowa seria okazała się równie warta zakupu jak poprzednia.

Klio69

Ja również pierwsze słyszę. Nie jestem zwolenniczką oliwek, czy to w wersji konsumenckiej, czy to w wersji kosmetycznej..lecz znając Ziaję, może mnie zapewne dość mocno zaskoczyć na +

ruda93

Widziałam je dziś w mojej osiedlowej drogerii, Drogerix.pl :) Przyjemne zapachy wg mnie! Ale jeszcze nic nie kupiłam ;)

OktawiaB

Pierwsze słyszę, ale ufam firmie Ziaja i wiem, że to musi być naprawdę fajna, ciekawa seria :) Musze poszukać u mnie w drogerii :D

Klio69

na chwilę obecną intryguje mnie tonizująca woda :) choć wydaje mi się, że będzie ona zbliżona do toniku z serii liście manuka.

niebieska

Już widziałam w Hebe. Mają kilka produktów, nie wiem czy wszystkie. Na pierwszy ogień kupiłam maseczkę, ale nie wiem kiedy znajdę czas, aby ją nałożyć. Doba powinna mieć 48h, a nie tylko 24 :)