Używamy cookies, aby ułatwić korzystanie z Esentii. Dowiedz się więcej. OK, ukryj ten pasek
Pokaż wszystkie wątki Wskazówki

Jak schować tę pomoc?

Kliknij, proszę, jeszcze raz w przycisk "Wskazówki". Pomoc się "zwinie" :).

Krótki regulamin

Bardzo prosimy o przestrzeganie ogólnie przyjętych zasad zamieszczania wypowiedzi na forach dyskusyjnych. Poniżej kilka z nich.

1. Wypowiedzi nie mogą w żaden sposób naruszać obowiązującego w Polsce prawa,
  2. Wypowiedzi nie mogą być kopiowane z innych serwisów / źródeł (prawa autorskie),
  3. Wypowiedzi nie mogą zawierać pomówień czy godzić w czyjeś dobre imię,
  4. Wypowiedzi nie mogą zawierać sformułowań obraźliwych czy agresywnych,
  5. Prosimy o niezamieszczanie reklam (jawnych lub ukrytych) w wypowiedziach,
  6. Prosimy nie spamować (zasypywać powtarzalną lub bezwartościową treścią) forum.

Wypowiedzi nie spełniające powyższych warunków i / lub naruszające prawo lub dobre obyczaje będą usuwane, a profile blokowane.

Kilka słów o organizacji forum

1. Wypowiedzi na forum (posty) pogrupowane są w wątki, a wątki w tematy (dyskusje),
  2. W szczególności tematem dyskusji może być konkretny produkt, marka, sklep, kategoria lub recenzja. Fora tematyczne znajdują się na zakładkach "Forum",
  3. Listę najnowszych dyskusji możesz znaleźć na stronie "Nowości -> Nowe dyskusje",
  4. Gdy zakładasz nowy wątek w dyskusji, podajesz jego tytuł oraz treść pierwszej wypowiedzi (postu),
  5. Gdy wypowiadasz się w istniejącym wątku, podajesz tylko treść wypowiedzi (postu).

Jak zamieścić nową wypowiedź?

Można tak:

1. Wejdź na stronę produktu, marki, recenzji, kategorii lub sklepu,
  2. Wybierz zakładkę "Forum",
  3. Jeżeli chcesz założyć nowy wątek w forum na tej stronie, kliknij przycisk "Rozpocznij nowy wątek w dyskusji",
  4. Jeżeli chcesz wypowiedzieć się w jakimś istniejącym wątku, kliknij przycisk "Dodaj nowy wpis w tym wątku" umieszczony przy wybranym wątku,
  5. Wypełnij i zatwierdź formularz wypowiedzi.

Lub tak:

1. Wejdź na stronę najnowszych wypowiedzi: "Nowości -> Nowe dyskusje",
  2. Jeżeli chcesz obejrzeć cały wątek (bo na tej stronie są pokazane tylko tytuły wątków wraz z pierwszymi wypowiedziami), kliknij w przycisk "Pokaż cały wątek",
  3. Kliknij przycisk "Dodaj nowy wpis w tym wątku" umieszczony przy wybranym wątku,
  4. Wypełnij i zatwierdź formularz wypowiedzi.

Formatowanie

Możesz wzbogacić (trochę) swoją wypowiedź stosując proste formatowanie:

1. [b]formatowany tekst[/b] -- powoduje, że formatowany tekst będzie pogrubiony,
  2. [i]formatowany tekst[/i] -- powoduje, że formatowany tekst będzie pochylony,
  3. [u]http://strona-www/[/u] -- zamieszcza link do podanej strony WWW. Pamiętaj, aby podany adres miał przedrostek http:// i żeby był w poprawnej postaci.
49 wypowiedzi
Forum / Hyde Park / O wszystkim / zadbane ciało
Julitta
Julitta 40 138 260 2013-07-19 15:15

Dziewczyny :) jak dbacie o swoje ciało, figurę? macie jakieś swoje sekrety, które sprawiają, że czujecie się lepiej ? :)

Wiktoria2S
Wiktoria2S 352 4 75 2017-06-14 18:59

Oprócz ćwiczeń, masaży i diety, aby skóra dobrze wyglądała, a w szczególności nogi, które przeważnie latem są blade i białe, co śmiesznie wygląda na plaży, używanie kremu korygującego od bielendy, który nadaje skórze lekko opalony odcień i maskuje drobne zaczerwienienia i pajączki.

safarii
Safarii 187 9 45 2017-06-05 10:56

w dbaniu o cialo polecam rewelecyjne serum bielendy-slim cellu corrector, ktory bardzo dobrze napina skore, wygladza ja i dzieki temu cellulit widocznie sie zmniejsza. W moim przypadku zmniejszyly sie rowniez rozstepy, staly sie mniej widoczne.

Denka
Denka 60 0 46 2017-04-24 07:24

Ćwiczenia

Dobra dieta

Jednak ostatnio zdecydowałam się na mezoterapię igłową na brzuch. Tak tak.

Nie bylam w stanie zrzucić wcześniej brzucha. Dzięki mezoterapii się udało.

Wiktoria2S
Wiktoria2S 352 4 75 2017-02-26 09:50

Trzeba regularnie i w miarę zdrowo się odżywiac, pić około 2-3 litrów wody dziennie, ruszać się (siłka, spacery), no i używać dobrych kremow do twarzy, balsamów (serum Bielendy do ciała) albo olejków nawilżających (kokosowy, arganowy)

pawjol
Pawjol 30 0 1 2017-02-24 12:42

Ja zrzuciłam brzuszek, ćwicząc na siłowni. Trenerzy dobrali ćwiczenia na te partie ciała, które chciałam wymodelowac i efekt jest świetny :) uzyskany w stosunkowo krótkim czasie, ale przede wszystkim bez nadmiernego wysiłku, bo treningi były dostosowane do moich możliwości :) myślę, że to super alternatywa dla ludzi, którzy chcą połączyć odchudzanie z fajną zabawą. W Klubie Fitness, do którego uczęszczam panuje super atmosfera, a ludzie są przemili. Ćwiczymy w małych grupkach, bo członkostwo jest ograniczone :)

krystal
Krystal 65 0 35 2017-01-18 06:55

No niestety mam skłonności do tycia. Tak wieć staram się regularnie ćwiczyć oraz zdrowiej odżywiać. Tak aby nie złapać zbyt wielu dodatkowych kilogramów.Nie stosuję żadnych restrykcyjnych diet ale zmieniłam nieco swoje codzienne odżywianie sie . Czyli:

wyeliminowałam słodycze oraz tłuste rzeczy

piję wyłączznie wodę. Nie piję już słodzonych napojów

a także jem dużo owoców i warzyw

safarii
Safarii 187 9 45 2016-12-26 13:34

@Martynalo dokladnie, a dodatkowo vegan frendly jest bogate w witaminy, wiec szybko regeneruje skore, dobrze nawilza, poprawia jednrnosc i elastycznosc.

martynalo
Martynalo 142 4 27 2016-12-20 14:43

@wiktoria2S jeszcze więcej naturalnych składników ma maso vegan friendly ;) bardzo je lubie

Wiktoria2S
Wiktoria2S 352 4 75 2016-12-19 19:44

Ja mam z Bielendy olejek w kremie kokosowy. Lubię go, bo dosyć szybko się wchłania i nie tłuści ubrań. Właściwie wrzuciłam go do koszyka, bo podobał mi się jego zapach, no i zerknęłam na skład, który jest dobry, bo jest w nim dużo naturalnych składników.

klakla
Klakla 60 0 8 2016-11-21 02:02

Ja od kiedy poczytałam o tym https://notatek.pl/nowotwory-a-stan-odzywienia to o ciało dbam przede wszystkim dietą :) dodatkowo troche ruchu codziennie i czuje sie genialnie

fidejka
Fidejka 75 0 10 2016-11-18 21:48

hej, ja czasem ćwiczę w domu, a ogólnie chodzę na fitness ;) a dlaczego fitness? http://www.obk.pl/chcesz-zadbac-o-zdrowie-i-urode-postaw-na-fitness/ samo zdrowie i przyjemność :) a i poznałam super koleżanki na fitnesie :) w końcu nie siedzę jak kura domowa ciągle w domu tylko robię coś dla siebie i swojego zdrowia

martynalo
Martynalo 142 4 27 2016-10-20 12:33

@safarii ja mam od nich ten dwufazowy olejek rówiez dobrze naiwlża tylko trzeba chwile odczekać az się wchłonie

safarii
Safarii 187 9 45 2016-09-03 14:30

Staram sie byc aktywna i jesc zdrowo-gdy dobrze wygladam czuje sie lepiej. Ponadto ciało musi byc delikatne w dotyku i porzadnie nawilzone, zwykle siegam po olejki, bo nawilzaja lepiej niz balsamy, ale tym razem siegnelam po nowosc od bielendy- olejek w kremie z olejku abisynskiego. Stosuje go co prawda dopiero kilka dni, ale jest super, pozbylam sie czorstkich lokci i kolan, skora jest po prostu ladniejsza.

Wiktoria2S
Wiktoria2S 352 4 75 2016-08-27 11:42

Przede wszystkim ruch, wszystko jedno jaki: spacer, siłka, rower, nordic walking. A najlepiej na powietrzu, wiadomo jest lato. Poza tym dieta, w miarę zdrowa, ale raczej bez fast foodów i ograniczająca sól, kostka gorzkiej czekolady od czasu do czasu, bo słodyczy nie da się całkowicie wyeliminować. A z zabiegów kosmetycznych raz w tygodniu peeling całego ciała, najlepiej gruboziarnisty (dobre ma rossmann) i oliwka po kąpieli (dobra jest z Bielendy z serii zmysłowa pielęgnacja), używam po każdym wieczornym prysznicu.

Aniula899
Aniula899 52 26 15 2016-06-05 20:53

Staram sie troche cwiczyc i nie jesc fast foodów. Ale uzywam tez dobrych kosmetykow do ciala- chociazby seria slim cellu corrector z bielendy jest moim fawroytem. ladnie ujedrnia skorę i wygladza :)

muda22
Muda22 10 0 9 2016-06-03 13:04

Rower i basen i dużo wszelakiego sportu!

rudadagusia
Rudadagusia 80 0 19 2016-05-31 11:26

Najlepsza jest dieta NŻT, trochę ruchu (ja wybieram basen) i rezygnacja z fast foodów:):):):)

zmorka
Zmorka 10 0 5 2016-05-01 20:56

Ja się ostatnio skupiam na wybielaniu sobie uśmiechu. Niestety piję dużo kawy, palę też papierosy, a jak wiadomo nie sprzyja to ani bieli zębów ani świeżemu oddechowi - niestety. O ile na wybielanie zębów znalazłam już fajne i niedrogie metody tj. jak te tutaj: http://www.zdrowienacodzien.pl/a-106-domowe-i-profesjonalne-sposoby-wybielania-zebow/ o tyle walczę jeszcze o oddech. Wiem, że najlepiej byłoby rzucić palenie, ale to nie jest takie proste, na razie ratuję się odświeżaczami do ust, ale to tylko półśrodek - średnio skuteczny.

ewelajna
Ewelajna 0 0 8 2016-04-08 10:31

Ja uwielbiam oliwki do ciała-te dla dzieci.

Katarzyna11
Katarzyna11 15 13 22 2016-04-07 23:56

To prawda że ruch jest bardzo ważny, bez tego nie wymodelujemy sobie super sylwetki. Oprócz tego warto kupić jakieś kosmetyki ujędrniające, ja teraz testuję wyszczuplające serum antycellulitowe Slim cellu corrector z bielendy. Fajnie wygładza i napina skórę, widzę póki co że cellulit się zmniejszył ale zobaczymy jeszcze jak będzie przy dłuższym stosowaniu

Wiktoria2S
Wiktoria2S 352 4 75 2016-03-15 10:36

Ja staram się dużo ruszać, aby mieć dobrą przemianę materii. Siłownia 3x w tygodniu musi być. Ponadto raz w tygodniu robię porządny peeling całego ciała, moim ulubionym produktem jest peeling solny z serii Wellness z Rossmanna. Po peelingu na uda, pośladki, brzuch serum antycellulitowe Bielendy o właściwościach rozgrzewających Slim Cellu Corrector, lubię to przyjemne ciepełko jak się rozchodzi i wtedy czuję, że skutecznie walczy z tym paskudnym cellulitem. Poza tym po każdej kąpieli masuję uda i pośladki takim specjalnym masażerem z gumowymi kolcami, aby pobudzić krążenie.

Katarzyna11
Katarzyna11 15 13 22 2016-03-10 01:35

Ja miałam mały problem z cellulitem, zaczęłam trochę czytać i zdrowiej się odżywiać, do tego ćwiczyć. Wiadomo, że ważne są tez odpowiednie kosmetyki, teraz wypróbowuję preparat antycellulitowy z bielendy, z serii Slim cellu corector. Póki co widzę, że ciało jest bardziej jędrne i wygładzone,ale nie stosuję go jeszcze jakoś długo więc poczekam na większe efekty :)

martynalo
Martynalo 142 4 27 2016-03-07 12:33

ćwiczenia, duzo warzyw i owoców, a do ciała to rózni eteraz dorwałam z bielendy fajny krem do ciała slim corrector, to zapewnia odpowiednie nawilżenie dla skóry, ale staram się róznież pic duzo wody w ciagu dnia. Lubię tez peelingi do ciała, chyba moim faworytem był z sola morska z lidla

Lido3
Lido3 0 0 3 2016-02-22 16:38

Piję dużo wody, robię peeling z kawy, raz na jakiś czas i to zawsze poprawia mi humor. Z kosmetykami to nie mam ulubionej marki, czasami z różnych korzystam.