wypadanie wlosow--> mezoterapia

rybka85

Czy znajda sie tu osoby, ktorym uporczywie wypadaja wlosy i ktore zdecydowaly sie na mezoterapie? czy widzicie jakies rezultaty? bo moje wlosy od jakichs dwoch miesiecy leca mi z glowy jak szalone.wole w miare wczesnie cos z tym zrobic niz obudzic sie za pol roku z resztka wlosow na glowie :/

Aniula899

no taki zabieg to na pewno daje super efekty. w koncu wykonują go w klinikach specjalistycznych. a takie miejsca działają na wysokich jakosciowo produktach. na twoim miejscu rozeznalabym sie w klinikach w twoim miescie ;)

szalonailona

tak, dobra klinika to podstawa. jesli jestes zainteresowana tym zabiegiem to z czystym sumieniem moge ci polecic Hair medica- robilam tam mezoterapię. obsluga pierwsza klasa, a efekty w postaci sterczących jak antenki wlosków juz sa :D mega jestem zadowolona <3

gumis91

oo, tez robilam w Hair Medica :) mezoterapia to swietny zabieg, jedyna rzecz, ktora okazala sie skuteczna dla moich włosów :) autorko- zapisuj sie smialo, mysle ze nie pozalujesz :)

rybka85

Okej, chyba sie zdecyduje :D przekonalyscie mnie :D moze w koncu zaczne wygladac jak czlowiek po tym zabiegu :D