Wyniki konkursów wakacyjnych

Joanna1

Dziewczyny, wyniki pojawią się niebawem. Dziękuję za Waszą cierpliwość :) Proszę o wyrozumiałość w wakacje :) Wysyłkę nagród planuję we wrześniu. Otrzymacie naprawdę spore paczki. A od września startujemy w stałym rytmie i nowymi konkursami! Pozdrawiam :) Joanna

niebieska

Super :) W końcu nakarmimy naszą ciekawość :)

grincz01

Coś czuje,że osoby nagrodzone będą miały przyspieszone bicie serca przy otwieraniu przesyłek :-)

morsik12

Super wieści :)

weronkaa84

A ja nadal nie wiem, o co chodzi z tą plakietą "nagrodzona" . Przy jednej z moich recenzji taka plakieta się pojawiła i jest nadal, ale nie wiem, o co chodzi, bo nie zauważyłam, żeby był konkurs na najlepszą recenzję :)

Julitta

dziękujemy bardzo za wiadomość :) a w tym miesiącu konkursu dla aktywnych nie ma, tak? :)

martus2833

Świetna wiadomość :)

niebieska

Także się zastanawiam czy w tym miesiącu nie ma konkursu na aktywność? Prosimy o info tak dla zaspokojenia ciekawości :)

Klio69

Jakże miła i zaskakująca wiadomość..powoli przestałam liczyć na rozwiązanie konkursów.

juuuhu

Taki okres... ważne, że wszystko powoli się wyjaśnia i dziewczyny będą spokojniejsze ;)

cialkozieleni

wiedziałam, że w końcu nas Esenia pocieszy:) :)

koziczka

Cialkozieleni- jestem czasem naprawdę okropna, jak mnie coś zaintryguje, to też strasznie wścibska! Nie wiem, czy to wada, czy zaleta? Mianowicie, przyznaję, że bardzo mnie zdziwiła punktacja Twoja, jak i Bella121, która ani w maju, ani w czerwcu nie napisała ani jednej recenzji (a Ty kilka i to długich!), udzielała się na forum sporadycznie, pisząc jednozdaniowe wypowiedzi (czyli za 2 pkt), a Ty wypowiadasz się ciekawie na kilka linijek;) A ta osoba ma większą punktację od Ciebie?! Nie wspomnę, że już dawno zauważyłam, że jej wypowiedzi są charakterystyczne dla nastolatki, lub młodziutkiej kobitki, a nie 50-latki, jak podaje w profilu... Dlaczego moja intuicja (?) nie potrafi w pełni tego profilu zaakceptować, gdzie z pozostałymi dziewczynami najzwyczajniej się zżyłam?

koziczka

Przepraszam, że tak piszę... Jeżeli niesłuszne są moje wywody, może dlatego, że czegoś nieogarniam? Może to moja fobia z tytułu pracy, gdzie od 10-ciu lat nadzoruję kilkunastu osobowy zespół, gdzie muszę wychwytywać błędy, na które nie można sobie pozwolić; manewruję między różnorodnością charakterów; rozwiązuję problemy błahe, jak i istotne? Nie cierpię kłamstwa, bajerowania, "kręcenia", oszustwa...

weronkaa84

Koziczka, zainteresowała mnie Twoja wypowiedź i weszłam na profil tej osoby. I chyba masz rację. Recenzji tylko 12 i pisane jakby właśnie przez nastolatkę. A najbardziej rozbawiła mnie recenzja balsamu pod prysznic Eveline :) Masło maślane i właściwie nie wiadomo o co chodzi:) Moim zdaniem w nagradzaniu powinna się liczyć nie tylko ilość recenzji/wypowiedzi ale również ich jakość.

weronkaa84

Zerknęłam na konto tej osoby na fb i też chyba jest fałszywe. Zero zdjęć, zero znajomych. Trochę to dziwne. Widać, że to konto jest założone tylko dla konkursów i zdobywania nagród za wszelką cenę.

koziczka

Tak, też zerknęłam na jej stronkę fb, którą podała- nota bene "informacje" są zerowe, wiek jest tajemnicą...

niebieska

Trochę dziwne - fakt. Profil FB typowo konkursowy. Poza tym jest to osoba, która... lajkuje samą siebie :)

Klio69

Ze mną było podobnie względem..profilu Belli już podczas rozwiązania konkursu Eveline. Ale dziewczyny nie w naszej gestii jest dochodzenie :) A jak już wielokrotnie wspominałyśmy w innych watkach forum, wygrywane w konkursach w sposób nie do końca właściwy są ostatnio na porządki dziennym..

koziczka

Och, Kilo masz rację, jednak nie byłoby fajnie, gdyby wszystkie byłybyśmy tutaj względem siebie fer?! Dlaczego piszesz, że nie w naszej kwestii jest "dochodzenie"? Dlaczego mamy się godzić na dziwne "naciągania"? Pewne sprawy nie od nas zależą, ale my możemy na nie zwrócić uwagę i nie musimy się na to godzić ;)

martus2833

Gratulacje dla wszystkich dziewczyn. Cieszę się, że i tym razem udało mi znaleźć się w szczęśliwej dwunastce. Nie zaglądam ostatnio często na portal; pod koniec lipca okazało się, że jestem w ciąży. Niestety i tym razem mam problemy z hormonami, co skutkuje ciągłym zmęczeniem. W dodatku bardzo doskwierają mi mdłości. Mam nadzieję, że za kilka tygodni te przykre dolegliwości miną :)

grincz01

To teraz tym profilem mnie zaintrygowałyście... Osobiście nie zwracam zbytnio uwagi na długość recenzji napisanych przez inne użytkowniczki tego portalu. Z tego co widzę, to jest dużo nieaktywnych kont które napisały po jednej lub dwóch recenzjach i zero widocznej aktywności na forum.

grincz01

Teraz dopiero zauważyłam,że wszystkie recenzje ze wspomnianego przez was profilu są dość krótkie a profil na facebooku istnieje od 2013 roku i można odnieść wrażenie iż został założony tylko dla konkursów.

koziczka

Martus2833- GRATULACJE! "Nasze grono" się powiększa:) Będziemy wirtualnymi ciociami :)

ruda93

@Martus2833 - gratulacje, gratulacje, gratulacje! :))

juuuhu

Martuniu kochana, najserdeczniejsze gratulacje :) ;)

Klio69

Koziczka, chodziło mi o dochodzenie, które nie leży w naszej gestii z racji tego, że może powinni w tym temacie zareagować moderatorzy :)

Klio69

Martus najszersze gratulacje :) Korzystając z okazji chciałabym Wam się pochwalić, że z początkiem sierpnia zostałam mamą :)

martus2833

Gratulacje Klio!!!! :) Dziękuję Wam wszystkim za miłe słowa. Bardzo cieszymy się z mężem z drugiej ciąży ale jesteśmy nią też bardzo zaskoczeni. Na moją córeczkę czekaliśmy ponad półtora roku; teraz praktycznie natychmiast po odstawieniu antykoncepcji zaszłam w ciążę.

ruda93

@Klio69 - nic, tylko gratulować! Jakie to fajne - nie znam Was w ogóle, a tak mnie cieszy to, co się Wam przydarzyło :)

weronkaa84

I ja przyłączam się do gratulacji Dla Martuś i Klio:) Martuś trzymam kciuki, aby mdłości jak najszybciej Cię opuściły, a Klio życzę , aby maleństwo zdrowe i duże rosło :) Co do jeszcze wcześniejszego tematu- popieram Koziczkę. Trzeba zwracać uwagę na tego typu nieprawidłowości. Czasami moderatorzy nie zauważą takich zachowań, a dzięki naszej reakcji mogą właściwie zareagować :)

niebieska

Klio i Martuś - najszczersze gratulacje :) Grono Polaków się zwiększa :) Aby wszystko się pomyślnie układało i dużo, dużo zdrówka życzę :)

Irmina79738

Gratuluję Dzieciątka :-)

luna1

Martus gratulacje, ja też muszę się przyznać że u mnie też będzie drugie dzieciątko, jestem strasznie szczęśliwa, córeczką będzie miała rodzeństwo

Klio69

Luna i Tobie należą się najszczersze gratulacje :)

juuuhu

Oj Dziewczynki, tak się cieszę, że grono "esentianek" nam się powiększa :) Gratulacje Kochane :*

cialkozieleni

Koziczka i Dziewczyny; dobrze, ze zauważasz ,,anomalie" i reagujesz pisząc- ja też kiedyś weszłam na ,,to" konto dość enigmatyczne? nie do końca wiem, skąd tyle punktów u kogoś , kto w sumie jest mało aktywny pod względem wymiany opinii, recenzjonuje produkty w sobie charakterystyczny sposób, no ale nie wiem też, jakimi względami kieruje się Esentia przyznając hojnie jakby nie patrzeć punkty, może jest to -vip nad vip-y ? zasłużona dla Esentii blogerka?A może pewnego dnia sama nam powie coś o sobie? Chętnie w końcu ją poznamy!!!

cialkozieleni

Martus i Kilo- kochane gratulacje od jeszcze jednej wirtualnej cioci -cialkiem zieleni zwanej :D jak miło zaglądnąć na portal i takie miłe wiadomości przeczytać- hej szczęściary tak trzymać!!!

cialkozieleni

Luna to wspaniale:D gratulacje z całego serca!

niebieska

Luna Tobie też życzę dużo zdrówka i gratuluję z całego serca :)

luna1

bardzo dziękuję Wam za tak wiele serdeczności, niby jesteśmy sobie obce, ale mam poczucie wielkiej przynależności do rodziny esenti właśnie dzięki takim gestom

grincz01

Najlepszego dziewczyny:-)

koziczka

info dla Dziewczyn zainteresowanych: ukazał się już wrześniowy "Skarb" Rossmannowski, w którym są artykuły przeznaczone dla... kobiet w ciąży i w połogu. Gazetka za darmo, warto poczytać ;)

luna1

już się w tę gazetkę zaopatrzyłam jest naprawdę o czym poczytać, szczególnie dla ciężarnych

Klio69

Mnie też zaciekawiły artykuły w tej gazetce jak i masa kosmetyków babydream, które mają nie tylko szeroką gamę lecz również bardzo przystępne ceny.

cialkozieleni

żaluję, że już nie dostałam Skarbu, ale będę pilnowała przy najbliższej okazji; ja znam tylko kosmetyki z serii Oillan do pielegnacji niemowląt i maleńkich dzieci, rzeczywiście łagodne i delikatnie pachną, kupowałam je w aptece

koziczka

Porozglądaj się za Skarbem" w kioskach. Przynajmniej u nas tak jest. A co najlepsze, że w Rossmannach ostatnio dają go tylko przy zakupach, a w kioskach można sobie wziąć ot tak sobie :)

cialkozieleni

dzięki Koziczka za radę, myślałam, że tylko w Rossmanie mozna dostać:)

martus2833

Też nie wiedziałam, że "Skarb" dostępny jest w kioskach. Ja zawsze przeglądam e-wydanie, dostępne na stronie Rossmanna.

luna1

fajnie ze rozdają tę gazetkę w kioskach, choć nie wszystkich tylko tych z logo "Ruch", pewnie mają podpisana umowę z nimi

weronkaa84

Też nie wiedziałam, że że Skarb dostępny jest w kioskach :) W Rossmannach w moim mieście one są wyłożone przy wejściu do sklepu i kto chce może sobie gazetkę wziąć, bez względu na to, czy zrobił zakupy czy nie:)

niebieska

Oglądałam ostatnio nowy program Kasi Bosackiej (tej od Wiem co jem) - taki godzinny dziennik na temat ciąży :) W skrócie przeszła całą ciążę pod okiem kamery (co kilka tygodni nagrywała krótki reportaż np. na temat badań, diety, ciuchów). Program nazywa się bodajże "O Matko! Mamo to ja". Całkiem sympatyczny, taki w jej stylu - lekko infantylnym :) Pewnie będą milion razy powtórki. Może dziewczynom w ciąży się przyda takie info.

bella121

Ja już nie mogę doczekać się przesyłki! :)

luna1

niewątpliwie Bella ;) co do programów dla przyszłych mam to staram się ich nie oglądać, przy pierwszej ciąży naoglądałam się takich porad i po urodzeniu stwierdziłam że nie zawsze są przydatne i niekiedy wprowadzają niepotrzebny zamęt

koziczka

Tak Bella121, Ty zasłużyłaś na pewno! I pewnie we wrześniu też zasłużysz, bo już sobie punkty lajkowaniem nabijasz i to zwłaszcza pod swoimi wypowiedziami! Luna, wydaje mi się, że dobre rady są wskazane, ale najlepszy to jest instynkt macierzyński:) Pamiętam, jak miałam urodzić córkę- ile ja się naczytałam, ile naoglądałam! A jak przyszło co do czego, to nic z tego nie pamiętałam, za to instynktownie wiedziałam co robić i co dla mojej córci jest najlepsze :)

ilonaK

He he Koziczka ... Dla tego mi bardziej podobała się punktacja za recenzje ,a nie tam jakieś "lajki" , bo to trochę nie sprawiedliwe . Dziewczyny wymyślają tematy na forum ,za przeproszeniem "o dupie marynie" ,a te co solidnie recenziują ( nie mówię tu o sobie ;) ) i opisują kosmetyki w taki sposób ,który może być bardzo pomocny innym zostają w tyle . To trochę nie fajne .

koziczka

Dokładnie, ale właśnie Cię IlonaK zalajkowałam ;) Tylko, że dla mnie to oznacza :popieram, zgadzam się z Tobą, też tak uważam, podoba mi się to, co napisałaś itp. Dla mnie to jest coś w rodzaju informacji dla danej osoby, co tak samo odbieram w swoją stronę. Ja nie myślę w takich momentach o "nabijaniu punktów"!

grincz01

Oooo...Bella myślałam,że nic nie napiszesz :-P Dziewczyny.Czasem nawet o bzdetach trzeba popisać :-) Tak jak już wcześniej pisałam wolę popisać z wami na forum. Nagrody to jedynie miły dodatek a nie coś co muszę mieć co miesiąc za wszelką cenę.

cialkozieleni

hejka Dziewczyny, teraz to ja Was zalakjowałam ;)) każda inteligentna riposta może zburzyć spokój ducha Belli, ale nie będziemy bynajmniej z tego powodu płakać; zresztą Bella żyje obietnicą nadejścia paczki, która się jej należy bez dwóch zdań; w końcu pojawia się na forum w kluczowych momentach, a jej komentarze trzymają poziom- zwłaszcza te jednozdaniowe, bo najbardziej elokwentne ;D ustawiła nam poprzeczkę wysoko stwierdzając, że ,,nie może się już doczekać przesyłki" - ludzie trzymajcie mnie, bo ...tak rozumiem i współczuję dziewczynie tego niepokoju pomieszanego z ekscytacją :b

grincz01

Hahahaha...Cialkozieleni.Padłam ^^Oj,uwielbiam was dziewczyny :-)

grincz01

Czy tylko u mnie Bella zalajkowała wszystkie recenzje lub przynajmniej przeważającą większość?

weronkaa84

Grincz01, u mnie też :)

ruda93

U mnie też wszystko zalajkowane ;) W ogóle to przyznam szczerze, Drogie Dziewczęta, że chciałam Was tutaj ładnie ochrzanić za zniechęcania do nas i do portalu jednej - bądź co badź - z nas (maślane masło o smaku masła), ale potem sama przejrzałam dobrze ów profil, trochę poczytałam i powiem tak - do boju, wykurzmy wszystkie łowczynie prezentów, zostawmy fajne kobitki lubiące atmosferę i traktujące paczki od Esentii jako miłe niespodzianki, a nie jako konieczność :)) Mnie ostatnio trochę brak na portalu, ale bum - problemy zdrowotne i szpital. Jak tylko się wykuruje to do Was wracam! :)

koziczka

Grincz01- nie czuj się wyjątkowo! Jesteśmy sprawiedliwie lajkami obdzielone :D Ciałkozieleni- z Twoimi ripostami stawiam Ciebie sobie za wzór :D

koziczka

Ruda93- szybkiego powrotu do zdrowia! I do nas;)

luna1

ja sama lajkuję ale w kontekście popierania czyjejś wypowiedzi, bo jak inaczej wyrazić poparcie wypowiedzi? Wydaje mi się że mamy płonne nadzieje na to że Bella czyta nasze wypowiedzi bo chyba jakoś by zareagowała w tu nic tyko cisza i wyczekiwanie na kuriera z paczką ;)

luna1

Ruda zdróweczka i trzymaj się jak najdalej od chorób :)

niebieska

Ruda zastanawiałam się nawet, gdzie się podziałaś :) Zdrówka! Dziewczyny ja też lajkuję recenzje - w większości. Punkty za lajkowanie recenzji dostaje i lajkujący i lajkowany - po równo. Ale zanim zalajkuję czytam je od deski do deski, bo jestem ciekawa, co myślicie o różnych kosmetykach. Jakoś tak głupio nie mieć żadnego lajka pod recenzją :)

niebieska

Sprawdziłam i u mnie bella nie lajkowała jak leci - kilka z góry, a potem się może już nie chciało... W końcu to taaaakaaaa ciężkaaaa praaaacaaaaa :)

koziczka

Fakt, lajkowanie niesie ze sobą punkty w dwie strony, więc wypadałoby Belli podziękować;) Fakt, głupio nie mieć lajka;) Jak nie mam, to się zastanawiam, czy w ogóle ktoś przeczytał? a może nikomu się nie podoba i ma być mi głupio? Eee tam, ja tam lubię "gadać" i w sumie to jest ważne:D

cialkozieleni

Koziczka a ja pragnęłabym mieć taki refleks jak Ty i odwagę w wyrażaniu swojego punktu widzenia, za długo się wszystkiemu dziwię ;) Grinch miło ,że miałaś ubaw :D a Tobie Ruda ślemy pozytywne myśli i niech zdrowie będzie z Tobą- przed Tobą jeszcze tyle do zrobienia :))

juuuhu

Ja esentię traktuję jako właśnie portal do takich luźnych rozmów. Lubię tu zaglądać i czytać Wasze wypowiedzi, wymieniać poglądy, nawet o "czterech literach Maryny" :P

luna1

racja nie ma co się tak gorączkować, jest tu fajna atmosfera i dlatego przyjemnie odwiedzać ten portal

koziczka

Niestety "esentia" słowa nie dotrzymuje... Wrzesień chyli się ku końcowi a "pełnej pary" jakoś nie widać ;) Nie wspomnę o wiosennym konkursie, gdzie wiosna i lato już za nami, zaś jesień nie tylko za oknem...ale i kalendarzowa. Mam tylko nadzieję (a jest coraz bardziej nikła), że o ile otrzymamy nagrody, to będą adekwatne do obecnej pory roku a nie do nagradzanego miesiąca (wyjaśniam moje myśli: np. kremy przed i po opalaniu, balsamy rozświetlające itp ;).

weronkaa84

Koziczka ciężko się z Tobą nie zgodzić. Niestety, ale przestój jest straszny. Mimo, że już wrzesień niedługo będzie się kończył, to nadal nie ma wyników za lipiec- a przecież punkty są naliczane automatycznie, więc szczerze wątpię, aby utworzenie listy najbardziej aktywnej 12 trwała ponad dwa miesiące . Zero jakichkolwiek odpowiedzi ze strony esentii na nasze pytania i okropny poślizg w publikowaniu recenzji. Dawno też już chyba pojawiały się nowe produkty do recenzji. Szkoda, bardzo szkoda, że portal działa w tak ślimaczym tempie.

koziczka

Fakt. Na ostatnią moją recenzję też trochę musiałam czekać zanim się ukazała. Z kolei dziś po południu napisałam nowy wątek, który do tej pory się nie pokazał, a z reguły ukazują się automatycznie od razu po napisaniu... Coraz bardziej robię się zniechęcona:(

Julitta

Koziczka ja też już się zniechęciłam. Raz na jakiś czas wejdę tylko sprawdzić czy są wyniki.

weronkaa84

Chyba wszystkie troszkę się zniechęciłyśmy i stąd taki przestój nawet na forum :) Kurczę, no jak strona m się mieć rację bytu, jak wszystko stoi w miejscu. Administratorom nie zależy, aby strona się rozwijała? Moje recenzje pojawiły się dopiero wtedy, jak po raz trzeci je przesłałam :/ Wydaje mi się, że byłoby tutaj zupełnie inaczej, gdybyśmy nie były tak ograniczane(recenzje nie podlegałyby weryfikacji i mogłybyśmy same dodawać nowe produkty).

koziczka

Mnie jakoś te "weryfikacje" nie przekonują. Zawsze miałam "fizia" na punkcie j. polskiego i nieraz zauważyłam błędy gramatyczne w recenzji, brak przecinka czy tzw. literówkę- więc jak to jest? Jeżeli któraś z nas zrobi błąd (co każdemu może się zdarzyć) to powinno po weryfikacji być poprawione i prawidłowo powinno się ukazać. Od kąt tu jestem, to tylko raz p.Joanna zwróciła uwagę(dość dawno to było), że nagminnie poprawia błędnie pisane słowo "perfumy", których według niej się nie odmienia. Cóż, ów kosmetyk jest pisany w formie mnogiej, jednak normalnie odmienia się go w przypadkach... Eee, mam dzisiaj zły dzień, zaś humor jak pogoda za oknem..:(

juuuhu

Szczerze mówiąc ja już strasznie się zniechęciłam do esentii..... kontakt z administracją jest ZEROWY. Po prostu szkoda słów. Gdyby nie Wy dziewczyny, to nie ma tu po co zaglądać. Znacznej części kosmetyków nie ma w bazie, administratorki milczą, na wyniki konkursów trzeba czekać nie wiadomo ile...... a ostatni artykuł został napisany 21 sierpnia. (!!!!) @Joanna - obiecałaś, że od września ruszcie z robotą. Nie zadziało się NIC. Przepraszam dziewczyny za ton mojej wypowiedzi, ale powoli mam dość.

juuuhu

A może firma upada i nie chcecie nas o tym informować? Na fanpejdżu również cisza jak makiem zasiał....

koziczka

Juuuhu "upadłość" też przeszła mi przez myśl. Może zobowiązania do nas przerosły oczekiwania administratorek?

niebieska

Niestety od dawna mam podejrzenia podobne do Juuuhu....Szkoda, bo wygląda na to, że strona... została porzucona? Od kilku m-cy nic się nie dzieje i gdyby nie Wy i forum, nie byłoby najmniejszego sensu tu wchodzić... Koziczko, zgadzam się z Tobą - nie ma tu żadnej weryfikacji recenzji, ponieważ wiele błędów bardzo widocznych jest przepuszczane. Nawet zrobiłam eksperyment- w jednej z moich recenzji zrobiłam celową "literówkę" - napisałam NAWILŻĄCZ zamiast NAWILŻACZ i co? Nic. Przeszło z wielkim błędem :)

juuuhu

Cóż, może tak być......choć byłaby wielka szkoda.... :( Jakby nie było, trochę związałam się z tym portalem...

juuuhu

Dziewczyny jeszcze jedno pytanie, czy otrzymałyście już nagrody za aktywność w czerwcu?

niebieska

Nie. Ostatnie nagrody były chyba za maj aż. Te za czerwiec i później nie dotarły...

koziczka

Nagrody za maj i za czerwiec jeszcze nie zostały wysłane- możecie to sprawdzić w "Konkursach". Jeżeli nagrody są wysyłane, to ukazuje się data wysłania ich przez esentię.

luna1

wasze przypuszczenia mogą być trafne, szkoda tylko że nikt nas o tym nie poinformował byłoby to bardzo nie profesjonalne i żal ze takie fajne forum zamilknie

niebieska

Oj to jest gorzej niż myślałam...

weronkaa84

Ale czy ja dobrze widzę, czy pojawiły się nowe produkty w bazie ? :) Dziewczyny, mogłybyście mi podać link do fanpage esentii? Bo nie mogę znaleźć :)

niebieska

Faktycznie są nowe produkty. Jakieś małe światełko w tunelu :)

niebieska

Weronka to chyba to https://www.facebook.com/esentiapl?fref=ts

koziczka

Właśnie też zauważyłam. Tylko te "nowości" mnie rozbrajają... Peeling miałam w maju? czerwcu? Obecnie zdążyłam o nim zapomnieć;) A tu "nowość" ;) Ale przynajmniej coś zaczęło się dziać (chyba?). Lubię czytać artykuły o kosmetykach, jednak najbardziej tych dostępnych dla średnio zarabiającej kobiety;) One są bardziej takie realne, łatwiejsze do kupienia: nie trzeba o nich marzyć i zastanawiać się, czy cena jest adekwatna do obietnic markowej firmy. Więcej artykułów ukazuje się z kosmetykami z tzw"górnej półki", zaś mniej tych "naszych"...A tych na naszym rynku nie brakuje! Polskie firmy prześcigają się w nowościach.

niebieska

Koziczko ja też to zauważyłam - nie nadążam, tyle się dzieje na naszym rodzimym rynku kosmetycznym! Trzymam kciuki za nasze polskie firmy i bardzo mi się podoba, że się tak rozwijają.

grincz01

Może i wyjdę na marudę,ale miały być nagrody zaległe wysłane we wrześniu a tu już prawie koniec miesiąca i dziewczyny chyba nadal nie otrzymały zaległych przesyłek . :-\

weronkaa84

No i znów ta sama sytuacja- kolejne moje dwie recenzje przepadły. Takie coś jest już naprawdę wkurzające. Nie rozumiem kompletnie tego ignorowania moich recenzji i jest mi naprawdę przykro z tego powodu.

koziczka

Ja napisałam nowy wątek, który też się nie ukazał. Nie napisałam powtórnie, bo już mi się nie chciało...;(

niebieska

Oj marazm nastał na forum. Niesłusznie dziewczyny! Nadal możemy dyskutować we własnym gronie, głowa do góry!